Guri i vetmise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Guri i vetmise

  Receta Gatimi

  nen nje gur ,te harruar nga shekujt e vetmise

  nje leter strukur ,pa titull pa adrese

  germat ikur,nga netet e trishtimit

  do ta gjesh vdekur ,gjalle pak shprese.....


  vizatuar germat pergjate shtrengatave

  ne gurin e harruar,i mbetur vec shenje

  ishte dikur guri ,strehe e levdatave

  tanime dheu dhe gurin e fsheh............

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e bukur kjo .

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Suksese!

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  e kam mbaru shkollen reno...........hahahahahahaaaaa

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po mir nxirr ndonje liber

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur, suksese landi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza derdhė lot prej guri, mjekėt nuk mund t’i ndihmojnė
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-11-2011, 02:23 PM
 2. Dymbedhjete Hapa Drejt Vetmise
  Nga Syrius nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 11:21 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-08-2007, 08:36 AM