Rezultati i sondazhit: Rinia Shqiptare rrezikohet nga

Votuesit
17. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Rrjetet Sociale

  4 23.53%
 • Pėrdorimi Drogave

  2 11.76%
 • Papunėsia

  11 64.71%
 • Korrupsioni

  0 0%

Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 28 prej 28
 1. #21
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Nerti eshte bere me te vertet shume keq...sa raste degjoj ne diite...ka nga ata qe kane 2-3 pune...e ka edhe nga ata...qe kane vite qe kerkojne nje pune dhe e kane te pa mundur ta gjejne....

  Nuk di cfare te theme...vetem se me vjen keq,per ata student qe mbarojne shkollen dhe rrijne ne shtepi...ose punojne pune nga me te ndryshmet e qe nuk kane lidhje me profesionin e tyre....eshte per te ardhur keq....

 2. #22
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Vullneti deshira per tu angazhuar drejt dickaje, "prit gomar te mbi bar".

 3. #23
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Rinia shqipetare eshte e destinuar te jete me me pak mundesi se te rinjte ne Bote....shkaku dihet

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une votova papunesine sepse papunesia eshte nena e gjithe te keqiave, mgjth nuk eshte absolute, njeriu te keqen me te madhe e ka ne shpirt

 5. #25
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  mendoj se jetojne me shume per te tjeret se sa per vete.

 6. #26
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Mendoj se eshte pa punesia

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  internetiiii....rrjetet socialeee.......koha e humbur kotttt.......mungesa e deshires per te lexuarrrr.....dembelizmi ne maxxxx.....do me

 8. #28
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...jo vetem i rinis shqiptare motra...por rinia kudo ne bote i ka keto probleme...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 10:22 PM
 2. Cili ėshtė ēmimi i dashurisė?
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 12:41 PM
 3. Cili eshte vesi yt me i keq ?
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 05:22 PM
 4. Mohon se ėshtė shqiptare,deklaron se eshte meksikane
  Nga labja nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 05:41 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2009, 05:16 PM

Etiketat pėr kėtė Temė