Ti....shko, te lutem...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Ti....shko, te lutem...

  Receta Gatimi

  Ti heshtje qe prek zemeren time,dhe vjen e me gjene te mundur shko…..
  Ti lot qe ktheshesh nga mbremja e erret,me prek fytyre e kraharor te lutem shko…
  Ti enderr qe vret ditet e mia,me grimca te thyera jete shko….
  Ti det qe me therret mbremjeve vone,e me pret me krahet e hapur te lutem shko..
  Ti puthje e hidhur qe prek boten time shko…..te lutem shko..
  Ti njeriu I vuajtjes sime,mos u shfaq ne mua,shko dhe ti te lutem shko……..
  Ju endrra te vrara ne boten time me lule,shkoni me lini te jetoj…..
  Ti dore qe fshin lotet e mi te te tretur shko….nuk e dua as doren tende…
  Ti mendim qe permbys mendjen time…….me lere te lutem shko dhe ti..
  Ju fjale qe zemra ime kullon gjake…….largohuni,ju lutem,me lini te jetoj…..
  Ti deshire e madhe e zemres sime……qe c’do mbremje ishe endrra qe shikoja,largohu…….shko……prej meje
  Largohuni ju lutem………..me lini te jetoj une kam nevoj te jem e gjalle…….kam nevoj te marre frym…..shkoni ju lutem……….larg prej meje……….

  imagesCA8UFV57.jpg

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shum shkrim i mir dhe shum nostalgjik; einda mos keshtu yllo

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Shum shkrim i mir dhe shum nostalgjik; einda mos keshtu yllo
  hahahahhahahaha yllo erdhe ti?..........nga humbe se me mori malli mo

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E bukur ..

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  E bukur ..

  Faleminderit!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ...+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shpejt ju lutem - Si ta Instaloj ??
  Nga diarf nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-10-2012, 10:37 PM
 2. Me lere te jetoj te lutem....
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 09:54 PM
 3. Ma thuaj te lutem,Pse?...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 02:18 PM
 4. Mos e merrni seriozisht Ju Lutem!
  Nga Lirenti nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 01:11 AM
 5. Ndihm ju lutem.....
  Nga secr3tz0n3 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-04-2010, 02:01 AM