Ku te te kerkoj me thuaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Ku te te kerkoj me thuaj?

  Receta Gatimi

  Neteve te mendoja shume gjate……sikurse c’do second te jetes sime
  Ngrihet here pas here nje mure I akullt mes nesh,dhe ftohe te gjithe ate ngrohtesi…
  E gjuaja murin me grusht,me forcen qe buronte prej shpirtit te zemeruar…
  E me pas ktheja koken dhe shija serisht fytyren tende,ti ishe kudo tek une,kudo me mua…
  Shihja se si syt e mi te kerkonin real,te gjalle,te te prekja………se si perhumbja mes dhomes bosh
  Shtrihesha dhe vendosja fytyren pertok,lotet qe binin mbi dyshemen e akullt ashtu pa jete!...
  Ti ishe kudo rreth meje,vetem se une nuk mund te te prekja dot,te te flisja,e te me degjoje!
  Bertisja mes heshtjes dhe dhembjes,ku je ti zemer ku je?.........
  E ndjej se te mungoj sa dhe jeta………sa dhe ajri qe merr frym……
  E serisht ja ku jemi…….une ne kerkimin tend……..e ti zhytur thelle ne boten tende……..
  Syt dhe floket me ishin lagur prej loteve,fytyren time e ndjeja te ftohte…….trupin te ftohte…
  Terhiqem zvarr per pak rreze drite….deri sa arrij ne ballkon……dhe shtrihem aty,sa gjumi me merr ashtu me lotet e ngrire nder sy……si femije!
  Per nje moment dielli ngrohu shpirti tim……..aq sa ne gjume te thelle me dergoi……
  Me mori me mendimin tek ti……..dhe serisht tek ti me zgjoi……..

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  komplimente

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  komplimente
  Faleminderit Arjol!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Po pra, ku je ti ??


 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  ncncncnc

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Me thuaj?
  Nga URTESIA nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 166
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 10:21 PM
 2. Me thuaj datelindjen, te te them se cili je !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-12-2013, 07:02 PM
 3. -Thuaj Njė Fjalė-
  Nga Altin111 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3233
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 03:29 PM
 4. Ma thuaj te lutem,Pse?...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 02:18 PM
 5. Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 02:18 PM