Receta Gatimi

Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Mendime Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art

  Ky artikull eshte frymezyar dhe marre nga faqja partnere Bukuri.com 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum te ngarkuar.me shum preferoj te thjeshet

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23


  sa do me shkonin kto , me nje fustan qe kam bler tani
  sa inat qe skam thonj fare...pfff
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin


  sa do me shkonin kto , me nje fustan qe kam bler tani
  sa inat qe skam thonj fare...pfff
  haha, po ske ku ti kesh hahahahaha (shaka labe )

  te bukura kto

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje pershendetje e vecant shkon per..
  Nga albanianboy nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 12-05-2020, 01:16 PM
 2. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 12:21 AM
 3. Parking pak i veēant!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 06:45 AM
 4. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
  Nga briken nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 08:24 AM
 5. Top Modele
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 05:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė