Fansja e cmendur, tatuazh emrin e Noizy-t poshtė barkut


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Fansja e cmendur, tatuazh emrin e Noizy-t poshtė barkut

  Receta Gatimi

  Tė tilla ēmenduri janė njohur prej vitesh dhe ne kemi dėgjuar raste nga mė tė ndryshmet dhe cuditshmet, por fjala ka qėnė gjithmonė pėr Vipat botėrorė. Kjo ėshtė hera e parė qė ndodh nė Shqipėri. Noizy dihet qė ka shumė fansa dhe pjesa mė e madhe janė vajza, njė ndėr kėto tė fundit ka arritur deri aty sa tė vendosė njė tatuazh me emrin e Noizy-t pranė vaginės sė saj sic duket edhe nė foto.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha, po te 3gon se cfare vlere ka ai, kur shihet ku e ka bere tatuazhin ajo ktu 3gohen 2 vlera, nen 1 vlera e fanses (shihet cfare fansa ka) dhe nen 2 vlera e idolit (shihet se sa e done)

  me falni ju qe e keni idol, por ashtu eshte

  Rrespekte!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin

  me falni ju qe e keni idol, por ashtu eshte

  Rrespekte!
  Me kete qe the me duket se i kerkove falje vajzes ne foto se vetem ajo e ka idol

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Me kete qe the me duket se i kerkove falje vajzes ne foto se vetem ajo e ka idol
  hahahahha Arjol

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Noizy ben kenge me pulle te kuqe
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2011, 02:48 PM
 2. Video ushtrime per muskujt e barkut!
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 05:58 PM
 3. Stėrvit muskujt e barkut vetem ne 8 Minuta
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-05-2010, 11:36 AM
 4. Derrkuci me tatuazh
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 06:30 PM