Receta Gatimi

Anetari me i mire i muajit Mars 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 53
  1. #1
    Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    server
    Postime
    200
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    10

    Anetari me i mire i muajit Mars 2012

    Sipas njoftimit qė kemi publikuar mbi Anėtarin mė tė Mirė tė Muajit, ka ardhur momenti tė shpallim fituesin e muajit Mars!

    Fituesi pėr muajn Mars 2012 ėshtė Labja! Urime Anėtares!




    Nė profilin e anėtarit fitues do tė shtohet ēmimi i fituar!

    Mirė u degjofshim nė muajn tjetėr!

    Argėtim tė kėndshėm!

  2. #2
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    weeeeeeee si ma mori kjo mua

    Urime labja!

  3. #3
    Ncncncnc 55% Maska e erinda
    Anėtarėsimi
    Mar 2009
    Vendndodhja
    Atje ku isha dje...
    Postime
    5,014
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    21
    Urime labja,me behet shume qejfi ylli

  4. #4
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    Urime labe

  5. #5
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Urime zemra, ama se kuptoj si po behen gjerat ketu ! shkojn me intervenc apo si ?(nuk e mendojn per laben apsulitisht JO; e din ket gje Labja , ajo punon shum ketu ?)por si antar te viti u zgjodhen 2 aty ishte fjal per 1 antar, dhe labja e fitoj me merit te plot kuptohet.ju e perzgjodhet icen se nuk e ka meritu aspak ,pastaj edhe antar te muaj shkurt u zgjodh ai ! e puna jon sikur nuk duket fare me sa shof ketu .

  6. #6
    Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
    Anėtarėsimi
    Sep 2008
    Vendndodhja
    Albania/D
    Postime
    6,215
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    30
    Urime Labe

  7. #7
    Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    server
    Postime
    200
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    10
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
    Urime zemra, ama se kuptoj si po behen gjerat ketu ! shkojn me intervenc apo si ?(nuk e mendojn per laben apsulitisht JO; e din ket gje Labja , ajo punon shum ketu ?)por si antar te viti u zgjodhen 2 aty ishte fjal per 1 antar, dhe labja e fitoj me merit te plot kuptohet.ju e perzgjodhet icen se nuk e ka meritu aspak ,pastaj edhe antar te muaj shkurt u zgjodh ai ! e puna jon sikur nuk duket fare me sa shof ketu .
    Nuk ka asnjė lloj "interference" apo ndėrhyrje nė zgjedhjen e anėtarėve mė aktivė!

    Pėr anetarin e vitit duke qėne se diferenca ka ishte vetėm me 1 pikė, ateher jane zgjedh te dy vendet e para pasi te dy anetaret kane dhene shume per faqen. (kjo votohet nga vetė anėtarėt plus votat e stafit)

    Pėrsa i pėrket zgjedhjes sė anėtarin tė muajt, njė program shfaq anėtarėt mė aktiv tė muajt ku diferenca mund te gjete e vogel midis vėndeve te para, por zgjidhet njė i vetem. Se si ky program zgjedh anetarin me aktiv, lexoni temen e posatshme ku linkun e gjeni ne krye te postimit te pare.

    Faleminderit!

  8. #8
    Ncncncnc 55% Maska e erinda
    Anėtarėsimi
    Mar 2009
    Vendndodhja
    Atje ku isha dje...
    Postime
    5,014
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    21
    Personalisht besoj se komentet per te tilla gjera jane te pa venda!

    Jemi ketu per tu argetuar,per te kaluar nje pjese te mire te dites nen shoqerine e njeri-tjetrit dhe kjo besoj eshte me e vlefshme se cfare do lloj gjeje tjeter!

    nuk bejme gare me askend,argetohemi,kenaqemi,komentojme,debatojme dhe kjo eshte besoj ka rendesi,qe ndihemi mire nen shoqerine e njeri-tjetrit,

    realisht duhet te rrim shtrember e te flasim drejt i thone nje fjale,Labja per mendimin tim e meriton,dhe,mos u ndikoni absolutsht nga fitorja e dikujt tjeter,por te behemi nje me te!

    Ky eshte mendimi im!....

  9. #9
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    E tani nese shikojm diference e pikve duhet te perzgjedhen 2 kryetar shteti pra .Ket nuk e shof te drejt un apsak po nejse ju keni ate te drejt pasi jeni admin.. forumi nuk ka nevoj vetem per tema te reja , siq sjellin disa cfar ti dali para ne rrug vetem per te rrit numrin e postimve ? por per te diskutu rreth atyre temave .

  10. #10
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
    Personalisht besoj se komentet per te tilla gjera jane te pa venda!

    Jemi ketu per tu argetuar,per te kaluar nje pjese te mire te dites nen shoqerine e njeri-tjetrit dhe kjo besoj eshte me e vlefshme se cfare do lloj gjeje tjeter!

    nuk bejme gare me askend,argetohemi,kenaqemi,komentojme,debatojme dhe kjo eshte besoj ka rendesi,qe ndihemi mire nen shoqerine e njeri-tjetrit,

    realisht duhet te rrim shtrember e te flasim drejt i thone nje fjale,Labja per mendimin tim e meriton,dhe,mos u ndikoni absolutsht nga fitorja e dikujt tjeter,por te behemi nje me te!

    Ky eshte mendimi im!....
    Nuk kam ase me te voglin dyshim sa i perket labes se e njoh shum mir punen e saj ketu , pse citova te urimi i labes nuk do thot se jam kunder asesi. ama dhe nuk kemi ndejt kot rrushe.

  11. #11
    Ncncncnc 55% Maska e erinda
    Anėtarėsimi
    Mar 2009
    Vendndodhja
    Atje ku isha dje...
    Postime
    5,014
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    21
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
    Nuk kam ase me te voglin dyshim sa i perket labes se e njoh shum mir punen e saj ketu , pse citova te urimi i labes nuk do thot se jam kunder asesi. ama dhe nuk kemi ndejt kot rrushe.
    O zemer me degjo mua,pike se pari ketu jemi per tu argetuar,nuk bejme gare me askend,mjaftone qe bejm shaka dhe ndihemi mire ne komentet me njeri-tjetrin.

    kjo vlen mbi te gjitha,dhe duhet te dish qe gjithsecili prej nesh ka vendin e vete ketu,dhe nuk eshte e thene qe te marrim titull per ta ditur kete,sepse gjithsecili nga ne ka karakteristikat e tij qe e bene te vecante!

    keshtu qe shijoje Argetimin ne Forum,dhe kesaj pjese jepi rendesi,rrushe (bindu) hahahahahhahahahaha te kam xhan

  12. #12
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26

    Wink

    @erina shko ankohu ne komune, ose tek Ministri i Puneve te Jashtme, mos te ndihmojne ndonje gje rreth ketij shqetesimit tend...

    Sa i perket postimeve te mija, ka kush ti vleresoje ato nuk je ti ne ate nivel te me vleresosh mua , dhe as nuk po te them lexoi as komentoi ato!

    mos mu kap fort per ... se po bjen !

    na falni qe dola nga tema, por ty erina kur ta them un 1 fjal 1 dit, ti e mbyll gojen per 56 vitet e ardhshme, dhe nuk me kapesh mua mė !

  13. #13
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
    @erina A e kam merituar un si Antar i vitit apo jo, ket' e din Staffi, ty nuk ka cfare te te hyje ne pune ajo fare !

    Nuk bej postime sa per ta rritur numrin, as nuk bej postime cfare te me dali perpara, por i bej ato qe me duken interesante. Ty nuk te pelqejne, mos i lexo ! A po te them un hyn e lexo ketu ? Le inatin anash se nuk fiton asgje me te...

    edhe mos mu kap per ... fort se po bjen

    na falni qe dola nga tema, por ty erina kur ta them un 1 fjal 1 dit, ti e mbyll gojen per 56 vitet e ardhshme, dhe nuk me kapesh me mua !
    ca fjale thuaj tani por kujdes mos po e ndyt gojen me shum , fol pse mendon se te kam friken fol !
    tema cop-past ke sjell kur nje nga veti se ke hap.

  14. #14
    The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    n'Toke
    Postime
    1,229
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    17
    jo jo une nuk rri ketu mem than dikush qe poston shume e bla bla..., siq tha erinda jemi ketu per me kalu kohen e lire e te argetohemi pak, se as une nuk pres vlersim marramendes nga Forumi (pa keqkuptime) ..sepse edhe nqs vlersona vlen vetem per ketu (nuk shkon vlersimi, ne shkolle, instuticion,qe te kem dobi ose dem),, antaret ketu e kan rolin krysore,,anetaret ne fillim e kan vleresu forumin dhe prandaj sot eshte plot e per plot tema, mendimi im na e mbajm forumin,, po sido qe te jete edhe kjo eshte pjese e argetimit, i pergezoj Administratoret per temen,,,, kurse LABES ia uroj fitoren edhe per mua e meriton Labja

  15. #15
    curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
    Anėtarėsimi
    Apr 2010
    Vendndodhja
    Tirana Albania
    Postime
    1,081
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15
    Shume urime per ty
    Shume urime per ty
    Shume urime per laben
    Shume urime per tyyyyyyyyyy.......

    Urime labe ....... e meriton.

  16. #16
    i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
    Anėtarėsimi
    Jun 2011
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    703
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Urime @labe

  17. #17
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16
    Opa opa paska plas sherri,

    Po them edhe une ca fjale ketu sa per ti hedh pak benxin zjarrit, haha.

    Si fidhim urime Labe per fitoren,
    Por une mendoje qe kete muaj e meritonte Erinda 100%.

    Erinaa-Iceman kame respek per ju te dy, me vjen keqe qe qenkit zene, shpresoj ta zgjidhni konfliktin sa me shpejt.

    Erinda, jame dakort me ty kur thua ketu jemi per argetim, kjo duhet te jete e para, e jo gara kush fiton, per mua ska rendesi,

    po deshi ndonjeri te fitoj le te vije te lojrat ta provoj me mua, po ja mbajti hahaa (shaka kjo e fundit).


    Erinaa nuk jame dakurt me ty kur thua qe disa ketu postojn vetem per te rritue numrin e postimeve, ne qofte se me ke futur edhe mua ketu, te kjo pjese.


    Nuk jame dakurt edhe me keta siper qe thone e meriton Labja, Labja e meriton por jo me shume se Erinda.

  18. #18
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
    ca fjale thuaj tani por kujdes mos po e ndyt gojen me shum , fol pse mendon se te kam friken fol !
    tema cop-past ke sjell kur nje nga veti se ke hap.
    e di qe ke qejf, po un nuk e bej ate, se nuk jam as nuk bie ne ate nivel me ty !

    Shum thjesht, nuk je ti n'at nivel te me vleresosh mua !

    Kap ndo1 loder aty luaj, ose merru me bagetine... mos ma qaj hallin mua !

    @olsi, rrespekt edhe per ty

  19. #19
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
    Opa opa paska plas sherri,

    Po them edhe une ca fjale ketu sa per ti hedh pak benxin zjarrit, haha.

    Si fidhim urime Labe per fitoren,



    Erinaa nuk jame dakurt me ty kur thua qe disa ketu postojn vetem per te rritue numrin e postimeve, ne qofte se me ke futur edhe mua ketu, te kjo pjese.
    Ore ti ma hoqe trurin, pse e perdor shkronjen "DH" ne vend te "LL"

  20. #20
    i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
    Anėtarėsimi
    Feb 2011
    Vendndodhja
    Shkoder
    Postime
    869
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Urime fituesit!!! Mendoj dhe jam i sigurte qe e meriton .
    Urime zemra, ama se kuptoj si po behen gjerat ketu ! shkojn me intervenc apo si ?(nuk e mendojn per laben apsulitisht JO; e din ket gje Labja , ajo punon shum ketu ?)por si antar te viti u zgjodhen 2 aty ishte fjal per 1 antar, dhe labja e fitoj me merit te plot kuptohet.ju e perzgjodhet icen se nuk e ka meritu aspak ,pastaj edhe antar te muaj shkurt u zgjodh ai ! e puna jon sikur nuk duket fare me sa shof ketu .
    Ne kete rast nuk jam me ty.Si labja edhe icemani kanė dhėnė njė kontribut te madh sepse kanė qenė furnizuesit kryesore te vitit 2011.
    Tė shpjegoj dicka te gjithe mund te kemi postuar por numri i postimeve bėn diferencėn.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Anetari me i mire i muajit Prill 2012
    Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
    Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 18-05-2012, 08:57 AM
  2. Katalogu i veshjeve Mars 2012 nga Free People !!
    Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 25-03-2012, 10:26 PM
  3. Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012
    Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 12-03-2012, 02:16 PM
  4. Anetari me i mire i Muajit...
    Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 16-02-2012, 09:52 PM
  5. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 24-11-2011, 07:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė