1 Problem ne PC


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking 1 Problem ne PC

  Receta Gatimi

  Klienti:

  Pasi qe perdora per nje kohe te gjate dhe te mire programin tim "E FEJUARA 1.0" , ky program filloi te mbushet me skedare(fajla) dhe dita e dites veq mbushej me shume. Vendosa te marr hapat e shpejt dhe e permirėsova (upgrade) programin nga "E FEJUARA 1.0""GRUA 1.0".
  Mirėpo mbas pak kohe ky program leshoi menjehere nje aplikacion qe quhet "BEBE 1.0", aplikacion, i cili ka zėnė shume hapsire ne kompjuterin tim Asgje nga keto qe ndodhen nuk ishin permendur ne manualin e programit. Nga ana tjeter "GRUA 1.0" filloi te futet vet automatikisht ne te gjitha programet e mia.
  Aplikime te tilla si:
  "DALJA-ME-SHOKE-PER-NGA-NJE-PIJE 10.3" dhe
  "FUTBOLLI-I-SE-SHTUNES 5.0" nuk funksionojn me fare.
  Nganjehere nje virus me emrin "VJERRA 1.0" shfaqet dhe me bllokon te gjithe sistemin, duke bere qe "GRUA 1.0" te sillet ne menyre te ēregullt. Nuk po mundem kurrsesi ta ē'instaloj programin. Doja te kthehesha te versioni i meparshem "E FEJUARA 1.0" por procesi i ē'instalimit eshte shume i nderlikuar.
  Rreziku ne te cilin vihet i gjithe sistemi eshte i padurushem.
  Dua te them se "BEBE 1.0" kam filluar ta pelqej e nuk kam deshire ta humbas. Ju lutem me ndihmoni!
  Nje perdorues i deshperuar.


  Pergjigjja:

  I dashur klient,
  Veshtiresite tuaja jane normale ne mes shume perdorueseve dhe vijne si pasoje e disa gabimeve themelore ne konceptin e programit.
  Shume perdorues levizin nga versioni "E FEJUARA 1.0" te "GRUA 1.0" me shpresen e kote se "GRUA 1.0" nuk eshte gje tjeter vecse nje program per argetimin ose sherbime te nevojshme baze. Megjithate ne po flasim per dicka shume me teper te nderlikuar.
  "GRUA 1.0" eshte nje system I plot veprimi I krijuar per te kontrolluar te gjitha aplikimet e tjera qe jane brenda ne kompjuter.
  Eshte pothuajse e pamundur te c'instaloni "GRUA 1.0" e te ktheheni tek "E FEJUARA 1.0". I njejti problem eshte dhe me "VJERRA 1.0". Kjo e fundit eshte nje program I vjeter, prej te cilit e ka origjinen edhe "GRUA 1.0". Keshtu qe vuan nga ceshtje pershtatshmeria.
  Disa perdorues kane
  tentuar te riformatojne gjithe kompjutrin edhe te instalojne programet "E DASHURA 8.0" + "GRUA 2.0"
  duke besuar se ky version I ri do te zgjidhe veshtiresite qe kane pasur.
  Perkundrazi problemet do te riten edhe me shume. Madje edhe nese versionet "GRUA 3.0" ose 4.0 do te duken ne treg ne nuk ju a rekomandojme. Me mire ngjituni pas programit "GRUAJA 1.0"
  dhe mesoni ate mire ne menyre qe ti tejkaloni problemet qe mund te dalin.
  Gjithashtu beni shume kujdes me cdo komande, sepse nganjehere reagon ne menyre krejt te papritur. Cdo defekt qe do te dale do te jete I lidhur (ka shume mundesi) me ceshtje komandesh. Ne ju inkuarajojme qe te futni ne kompjuter shume shpejt programin C:/FALJE.EXE.
  Shmangni perdorimin e komandave ESC (Dalje) ose DELETE (Fshi), te cilat shpesh mund te menjanohen me perdorimin e programit te percaktuar, C:/FALJE/EDHE/LULE.
  Qe programi te funksionoje mire, ne ju rekomandojme blerjen e paketes "KOSMETIKE 3.0" dhe "PUSHIME 5.1" ose "SIGURISHT-QE-KE-TE-DREJT-ZEMER 4.5"
  Disa kliente jane shume te kenaqur me perdorimin e ketyre funksioneve.
  Keshilla e fundit. Asnjehere, asnjehere mos instaloni ne kompjuter programin "NJE-E-DASHUR-TJETER-BJONDE 2.0" ose "E-DASHUR-E-FSHEHTE 3.1"
  Keto programe nuk pershtaten me programin "GRUA 1.0" dhe mund te te shkaterrojne njehere e pergjithmone te gjithe sistemin.

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahahhahahahahhahahahahahahhahahaha per zotin sa kam qeshur  shume shume interesante kjo!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E bukur kjo e kam lexuar dhe diku tjeter

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Hahaha fantastike,shume e bukur,brravo ai qe e ka krijuar,paska fantazi.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  HAHAHHAAHAHAHAH -4-

  Sapo e pash hyra me vrap thash ti dhe ndihmen time

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  HAHAHHAAHAHAHAH -4-

  Sapo e pash hyra me vrap thash ti dhe ndihmen time
  hahahahahaha

  bal ti si expert, me1her e kishe zgjidh hahahaha, shaka

 7. #7
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shum e bukur.. hahah sa kam qeshur..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me PC
  Nga ymer01 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-06-2010, 05:41 PM
 2. Problem Me IP
  Nga Kliton nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-06-2009, 09:05 AM
 3. Problem kur hap msn!
  Nga kristina nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 23-06-2009, 11:57 PM
 4. Kam nje problem me PC
  Nga nikaqendrim nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 08:12 PM
 5. kam problem me dvd-rw
  Nga besimi_pr nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-12-2008, 01:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė