Receta Gatimi

Pranga prostitutės, e kapin me dy klientė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Pranga prostitutės, e kapin me dy klientė

  05/12/2007
  • LUSHNJE - Arrestohet pėr ushtrim tė prostitucionit shtetasja me inicialet Z.C.

  Femra 23-vjeēare, lindur nė Kavajė dhe banuese nė Lushnjė, ka rėnė nė prangat e bluve tė Fierit, pikėrisht nė orėn 14.00 tė ditės sė martė. Seksioni i Luftės Kundėr Trafiqeve tė Paligjshme qysh prej gati njė muaji dispononte informacion tė mjaftueshėm pėr aktivitetin qė kryente kjo shtetase. Kėsisoj, nga ana e kėtij seksioni ėshtė organizuar dhe aksioni, nė bazė tė tė cilit ėshtė bėrė e mundur dhe kapja nė flagrancė e 23-vjeēares, gjatė kohės qė ajo ushtronte aktivitetin e saj me dy klientė, kundrejt njė pagese prej 3 mijė lekėsh tė reja. Kishte disa kohė qė Z.C. e aplikonte prostitucionin nė rrethana dhe vende tė ndryshme. Ajo i siguronte klientėt e saj duke bėrė autostop nė aksin rrugor Fier-Lushnjė dhe pastaj kryente marrėdhėnie seksuale nė disa hotele tė zonės, ose nė disa raste edhe nė makinė. Dita e martė ka qenė dhe dita e fundit qė ajo ka kryer profesionin e pėrditshėm tė saj. Nga ana e policisė janė gjetur dhe sekuestruar nė cilėsinė e provės materiale 10.000 lekė tė reja dhe sende tė tjera. Mbi kėtė shtetase do tė rėndojė akuza e ushtrimit tė prostitucionit nė rrethana tė ndryshme.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Pranga prostitutės, e kapin me dy klientė

  dhe aq shtrenjte se paska pas pazarin 30mije lek, sjane asgje

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Pranga prostitutės, e kapin me dy klientė

  prandaj do jene ofenduar policet

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pranga prostitutės, e kapin me dy klientė

  mire qe s ka pas sot me lek neser pa lek

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Masakra nė Devoll, pranga autorit
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 08:11 PM
 2. Tirane, pranga grabitesve te automjeteve
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2010, 10:33 AM
 3. Greqi, pranga te superkėrkuarit shqiptar
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2009, 06:47 PM
 4. Pedofilia, pranga te moshuarit
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-02-2008, 11:21 PM
 5. Ekzekutimi i biznesmenit, pranga te dashures
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2008, 01:14 PM