Ai se eu te pego per ata qe dashurojne makinat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Ai se eu te pego per ata qe dashurojne makinat

  Receta Gatimi


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahaha sa e fort qenka
  qenkan t papar kta....si i kan gjet ato kombinime...fikss fare

  po dhe ne shqiptaret ja bem versjonin ton ksaj kenges ...;p
  Moza Moza....hajde shkojm te TEG-u ..etj etj .....

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  oh ver8 ? Ka dal ne yt ajo apo akoma ?

  Se po kam qejf ta degjoj edhe ate Shqip

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum e bukur kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kur dashurojnė meshkujt…?
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 08:14 PM
 2. Skeezy ft. Master D - Nuse Oj Nuse (Ai Se Eu Tu Pego Shqip)
  Nga vaaldr1n nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2012, 03:25 PM
 3. Makinat qė riparohen mė lehtė
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2011, 05:26 PM
 4. Top-10 super makinat e dekadės
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 05:41 PM

Etiketat pėr kėtė Temė