Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Trajneri i Preferuar per Milanin ka qene

Votuesit
9. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Massimiliano Allegri

  0 0%
 • Carlo Ancelotti

  4 44.44%
 • Leonardo De Araujo

  0 0%
 • Alberto Zaccheroni

  0 0%
 • Fabio Capello

  3 33.33%
 • Arrigo Sacchi

  2 22.22%
 • Nils Liedholm

  0 0%
 • Nereo Rocco

  0 0%

Cilet nga keta trajner te AC Milan ju ka pelqyer me shume


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Cool Cilet nga keta trajner te AC Milan ju ka pelqyer me shume

  Dhe pse drejtuesit e Milan nuk kane qene shume te levizur, ne disa nga keta emra, cili ka qene i preferuari juaj!


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  anceloti eshte nje pjes e historise se milanit. nuk mund te le pas as fabio capelo e Arrigo Sacchi por ne atehere kemi qen te vegjel dhe nuk e kemi arritur plotsisht kohen qe tat kan qen drejtues te milani.. prandaj votva Carlo Ancelotti

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me gjithe respektin e te tjereve qe kan fituar tituj te rendesishem, personalisht preferoj Fabio Capello

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Dhe un Fabio Capello mendoj se ka ber pak buj tek Milani

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Arrigo Sacchin, megjithese nuk e kame ndjekur Milanin atehere kam deghuar qe bente futboll spektakolar, me ata tre hollandezet qe ka pas Milani ne ate kohe

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Arrigo Sacchi ....e te tjeret ...me pas.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te sillemi me keta persona?!?!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 12:23 PM
 2. Rita Ora e pėlqyer edhe nė Belgjikė
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 10:25 PM
 3. Per nje paraqitje sa me te pelqyer dhe sa me te thjeshte
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-03-2008, 02:45 PM
 4. KUJDES nga kėta individė!
  Nga Lirenti nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-04-2007, 03:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė