Skeezy ft. Master D - Nuse Oj Nuse (Ai Se Eu Tu Pego Shqip)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Skeezy ft. Master D - Nuse Oj Nuse (Ai Se Eu Tu Pego Shqip)

  Receta Gatimi


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  HAHAHHAHAHA

  aja si na kalle a si na kalle Shqiptart e bojn mas miri :

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  qashtu o' bal po ma shum m`kish pelqy me pas bo t`Kosoves... se te kta nuk tingellon edhe aq shaka-ja... :S jo qe e kane bo keq kta, po se di me pas bo t`Kosoves em kish pelqy ma shum

  si psh kjo; Désolé Shqip


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vjehrre e nuse, pse armike?
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 03:40 PM
 2. Buqeta e bardhė, zgjidhje ideale pėr njė nuse
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 10:54 PM
 3. Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:05 PM
 4. Modele thonjėsh pėr nuse dhe jo vetėm...
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-12-2009, 06:48 PM
 5. Do nuse, rregulloi dhėmbėt
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 04:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė