Receta Gatimi

17 keshilla sa per te qene joshese dhe perfekte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21

  Djallėzore 17 keshilla sa per te qene joshese dhe perfekte

  Nuk ėshtė e lehtė qė njė femėr e cila ka plot detyrime familjare tė ketė shumė kohė pėr t’u kujdesur pėr veten e saj. Por nuk ėshtė kurrė vonė qė sapo tė gjeni pak kohė tė lirė t’u futeni punės pėr tė ndryshuar dhe pėr tė qenė sa mė tėrheqėse nė sytė e partnerit. Duket si njė ėndėrr qė njė grua tė luajė njė rol tė tillė pas 10 orėsh punė, pa pėrmendur detyrat qė duhet tė pėrmbushė nė familje. Ėshtė pėr tė ardhur keq qė femrat nuk po e pėrdorin mė kėtė sharm tė tyre. Tani ka ardhur koha qė femrat tė zgjohen dhe tė bėhen “perėndesha ”. Pikėrisht pėr kėtė arsye seksologėt rekomandojė 17 mėnyrat pėr t’u bėrė joshėse.

  1- Thuaj disa fjalė partnerit para se tė shtrihesh nė krevat, qė mund tė jenė fjalė ēfarėdo dhe nuk ka pse tė aludohet seksi. Thoni ato fjalė me zė seksi, qė tė duken tė buta dhe jo tė pista.

  2- Mos vish kėmishė nate pasi tė kesh bėrė njė dush. Thjesht mbulohu me njė peshqir, mundėsisht tė shkurtėr, pa fshirė pikat e ujit tė mbetura nė lėkurė. Lėreni qė peshqiri tė tregojė pjesėt mė magjepse tė trupit tuaj.

  3- Bėni ecjen tuaj sa mė shumė seksi dhe mos harroni tė mbani drejt kurrizin tuaj qė tė evidentohet sa mė shumė gjoksi dhe tė duket me shumė vrull.

  4- Njė erė e lehtė djerse mund tė shtojė kėnaqėsinė e dyanshme gjatė parapritjes pėr seks. Kjo nuk do tė thotė se ju kėshillohet tė bėni stėrvitje para se tė bėni seks, por mund tė merrni nė konsideratė njė zbavitje tė vogėl nė qilim.

  5- Shpikni njė nofkė pėr veten tuaj. Diēka tė kėndshme, tė ėmbėl dhe tė shijshme. Partneri juaj nuk duhet me doemos tė dijė pėr tė.

  6- Kollituni pak mė shumė se sa duhet. Vishni tė brendshme tė stilit tė lartė, mėndafsh me dantellė. Pėrsėri nuk keni pse t’ia tregoni ato partnerit tuaj. Thjesht do tė vėreni se do tė keni njė gjendje shpirtėrore shumė sensuale duke ndjerė prekjen e mėndafshit nė lėkurėn tuaj.

  7- Mos qėndroni mė nė distancė pasi bashkėshorti juaj mund tė mos kuptojė qėllimet tuaja tė prapta.

  8- Harrojeni pėr disa ditė rrobat e pėrditshme tė shtėpisė. Vishni pantallona tė shkurtra me njė prerje shumė tė shkurtėr dhe lini tė brendshmet tuaja nė sirtar. Nisni njė bisedė pėrfundimi i tė cilės do tė jetė zhveshja, nė mėnyrė qė partneri tė shohė se ju s’kishit asgjė poshtė.

  9- Hartoni vetė njė plan seksi tė papritur.

  10- Vishni fustan tė tejdukshėm dhe qėndroni aty ku drita ndriēon mė shumė. Sė shpejti do ta kuptoni se ēdo tė ndodhė.

  11- Blini njė fustan nate apo rrobė shtėpie mė shumė kopsa. Lėrini disa prej tyre zbėrthyer, qė tė shihni se ēdo tė ndodhė mė pas.

  12- Shiheni atė direkt nė sy, sikur po kėrkoni diēka nė sytė e tij. Ai me siguri do t’ju pyesė pėrse po e vėshtroni aq shumė.

  13- Njė kėrcim i improvizuar erotik ėshtė gjithnjė i mirėpritur.

  14- Nėse kohėt e fundit keni qenė pasive, atėherė vėreni veten nė rolin kryesor. Shpesh burrave u pėlqen qė tė drejtohen nga gratė nė momentet e tyre tė afshit.

  15- Luaj rolin e vajzės lozonjare dhe flirto me tė nė mėnyrė shumė energjike. Ngadalė por me siguri ripunoni me mėnyrat e vjetra tė sjelljes, filloni tė qeshni nėn hundė ashtu si nė fillimet e lidhjes tuaj.

  16- Mos e rėndoni veten me tualet gjatė natės. Burrave u pėlqen t’u rrėshqasė dora nė fytyrėn e femrės.

  17- Vendosni vetėm pak shkėlqyes nė buzėt tuaja pėr t’i ėmbėlsuar ato.

  Burimi: Tirana Observer

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  16 dhe 17 mu duken te drejta

  te tjerat... jo dhe aq...

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  16 dhe 17 mu duken te drejta

  te tjerat... jo dhe aq...
  edhe mua vetem ato,te tjerat me thene te drejten jane shume te egzagjeruara extreme!.............

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  kurre nuk joshem me keshilla e rregulla ...........

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ja gabimi i shum vajzave....tentojn drejt perfeksionit

  jini sa mė origjinale...!!!...lerjani perfeksjonin zotit

  ca gjera jan me te bukura kur vin natyrshem...!!

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ekzakt...!!!!! ku ka me bukur kur gjerat vijne natyrshem......lirshem ....e paftuar......

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  un njoh shum vajza qe perpiqen te imitojn njera tjetren.....copy paste....
  nuk e di se si mund te duket kjo ne sy te djemve....por mua ma shpif !!
  ai/ajo qe do kesh neser pasneser ne krah do te te doj ( duhet ) me te mirat & te keqijat

 8. #8
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  imitimi i gjithckaje ,dhe ne cdo rrethane eshte vesi qe jo ta shpif , por qe po behet karvan i rraskapitur....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Disa keshilla per te qene prinder sa me te mire
  Nga labja nė forum Familja dhe tė Rinjtė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-05-2013, 10:59 AM
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 06:24 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 02:29 PM
 4. 6 sugjerime pėr buzė perfekte 8)
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 10-01-2008, 05:28 AM