Ēfare po benit para 5 Minutash?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 12 FillimiFillimi ... 23456789101112 I funditI fundit
Rezultatet nga 121 deri tek 140 prej 228
 1. #121
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Receta Gatimi

  po ujisja lulet

 2. #122
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po ujisja lulet
  cfar thu moj shi cdo dit ka ren e ti thu ujis lulet, mos thu per ato te vazove?

 3. #123
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  cfar thu moj shi cdo dit ka ren e ti thu ujis lulet, mos thu per ato te vazove?
  jo ktej sot ka qen nje djell......qe o nene o neneee.....sh vap !!!!!!!!!
  te vazove dhe jo vetem ...
  ja e keputa nje per ty ...hahaha

 4. #124
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jo ktej sot ka qen nje djell......qe o nene o neneee.....sh vap !!!!!!!!!
  te vazove dhe jo vetem ...
  ja e keputa nje per ty ...hahaha
  ueeeeeeeeeee jo vetem thot!

  imm ca arom te mir paskan me knaqe kisssssssssssper lulen.

 5. #125
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po shikoja tv

 6. #126
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ueeeeeeeeeee jo vetem thot!

  imm ca arom te mir paskan me knaqe kisssssssssssper lulen.
  ' dhe jo vetem ' ka kuptimin , qe jo vetem te vazove mii
  cf lulesh te pelqejn me shum ??

 7. #127
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Po haja dark

 8. #128
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po filsja me mamin ne tel....e mora ne 9 e 30...ne 10 e 20 mbaroi...... cfare me tha do thoni ju.....asgje s'mora vesh....

 9. #129
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ' dhe jo vetem ' ka kuptimin , qe jo vetem te vazove mii
  cf lulesh te pelqejn me shum ??
  gjith llojet e luleve i dua ,duke fillu nga tulipanet ,kajramfilat, lule boret etj etj..........cdo lule e ka bukurin e vet, mu me knaqin ne shpirt kur i shikoj se si rriten

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Po filsja me mamin ne tel....e mora ne 9 e 30...ne 10 e 20 mbaroi...... cfare me tha do thoni ju.....asgje s'mora vesh....
  haha po ku kishe mendjen ti moj harraqe

 10. #130
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Po filsja me mamin ne tel....e mora ne 9 e 30...ne 10 e 20 mbaroi...... cfare me tha do thoni ju.....asgje s'mora vesh....
  o qelbesiiiiir .....po ti ca beje nderkoh ? hidhje valle ?


  para 5 min , po shihja fevzon te klani

 11. #131
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Po shikoja te rejat ne Fb

 12. #132
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  o qelbesiiiiir .....po ti ca beje nderkoh ? hidhje valle ?


  para 5 min , po shihja fevzon te klani
  lere ate se me siguri ka qen tap

  edhe une ate po shikoja dhe po shikoj

 13. #133
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  lere ate se me siguri ka qen tap

  edhe une ate po shikoja dhe po shikoj
  sa i qet dhe i urt qe po duket rama..aman aman...

 14. #134
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Isha duke shkruajtur nje poezi .......

  about 5 minutes ago near Banjo

 15. #135
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Pergatita kafen dhe hapa PC-ne

 16. #136
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Po degjoj kete plakun te zone e lir..

 17. #137
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  un e pash qe mbrem.....

 18. #138
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dreken po beja qe se kam mbaru hala

 19. #139
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un e pash qe mbrem.....
  po se pe ti ate ska kuptim jeta

 20. #140
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kesh ka ha pite.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 22-07-2013, 04:38 PM
 2. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 29-05-2013, 12:55 AM
 3. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-01-2013, 08:08 PM
 4. Ēfare do te benit
  Nga tare nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 03:45 PM
 5. 15 thyerje tė rregullave brenda 11 minutash
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 10:46 AM

Etiketat pėr kėtė Temė