Cila mund te jete fjala me e perdorur ne Gjuhen Shqipe?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Moti Cila mund te jete fjala me e perdorur ne Gjuhen Shqipe?

  Receta Gatimi

  Nese do te merrnim nje numer te konsiderushem librash ose grupe shoqeror te ndryshem dhe te numronim fjalet e thena, cila mendoni se do ishte fjala me e perdorur?


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  "behet mire"

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  mire ose pse mendoj se perdoren me shume ne jeten e perditshme

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e IZMIR MUJA
  Anėtarėsimi
  Jul 2012
  Postime
  11
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  fjalet me te perdorshme jane "tha" "me tha" "i thashe"

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kaq shume merremi me thashetheme!

  mendoj se ndonje "lidhese" nese mund te konsiderohet - i, e, dhe.

  Neper librat ne Anglisht fjala me e perdor eshte "THE" pastaj vjen folja "BE"!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mendoj edhe fjala "PO" sepse ne gjithmone ta bejme "po po" por qe gjithmone del JO!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Jo nuk ma do mendja se eshte PO/JO, nuk jemi tek pyetje pergjigju tek forumi me PO/JO

  biles ska shum popullaritet!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hmm mendoj qe jane te ndara nga grupe ēunat veē,gocat veē,dhe prinderit po ashtu veē.. persa u perket ēunave un mendoj qe fjala me e perdorur eshte: ēa bone... gocat besoj se ne shumicen e rasteve e perdorin fjalen: ja ky ky ky... (dmth thashetheme ) ndersa prinderit: jo. (mos bej kte mos bej ate) xDDD

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte fjala qe nuk shqiptoni dot ne Anglisht!
  Nga ReniX nė forum In Italiano / In English
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-07-2013, 02:26 PM
 2. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 12:00 AM
 3. Poezi per Gjuhen Shqipe
  Nga kallmeti nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 01:35 PM
 4. Perkthimi i Kur'an-it ne gjuhen Shqipe
  Nga Kliton nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 10:55 AM
 5. Informacione mbi Gjuhen Shqipe
  Nga Kampioni99 nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2008, 04:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė