Ne zemren time...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Ne zemren time...

  Receta Gatimi

  Askush nuk ikėn pėrgjithmonė...Ka pėrherė copėza qė mbeten pas...njė tingull...njė kėngė...njė melodi...njė emėr kėngėtari...njė poster qė e mban nė dhomė...njė zile celulari....njė bluzė e preferuar...njė varg i fiksuar qė pėrsėritej pa mbarim...njė batutė e thėnė shumė shpesh...njė film i preferuar...njė aktor i preferuar...njė ēmenduri e bėrė...njė buzėqeshje e dhuruar...njė e qeshur karakteristike...njė vėshtrim tipik...njė mimike e veēantė...njė mori kujtimesh...tė prerash...tė gėrvishturash nė lėkurė..qė nuk harrohen...dhe sa herė rimbledh kėto copėza je TI...aty ku ke qėnė pėrherė...nga ku s'do ikėsh asnjėherė......nė zemrėn time..

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  sa keq te kapkan ditet me shi ty hahaha

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sa keq te kapkan ditet me shi ty hahaha
  hahhahahahhahahahhahahahhahahahaha

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sa keq te kapkan ditet me shi ty hahaha
  lere mi gocen rehat sa na knaqi me shkrime

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  lere mi gocen rehat sa na knaqi me shkrime
  zemer ketu je ti mi? te puc

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  dhe un ty shummmm yllo aj erdha sot me heret se ju thash tju bej kafe.

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahhahahahha rrofsh se vdiqem per njecik kafe,megjithse kam pire 3 a 4 sot prap me pihet

  si kalove ti ylli mire?

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  nje mori pikash ... .. ... ... ... .. .. .. .. .. .. ... ... ... ...

  Nejse rendesi ka qe arrin ta ruash ate kujtim sado ndikim te keq te ket patur nese arrin ta mbash akoma ne zemer do te thote se ishte dicka e bukur

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  nje mori pikash ... .. ... ... ... .. .. .. .. .. .. ... ... ... ...

  Nejse rendesi ka qe arrin ta ruash ate kujtim sado ndikim te keq te ket patur nese arrin ta mbash akoma ne zemer do te thote se ishte dicka e bukur
  Faleminderit!...........

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Yep! For ever there! In my heart!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si mund te kodoj IP time
  Nga peshkatari nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 24-06-2012, 12:48 AM
 2. Do ta jepja jeten time per...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 01:39 PM
 3. Edhe 100 per veten time
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 05-09-2010, 03:22 PM
 4. Shkolle part-time??
  Nga andi_pg nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2010, 03:06 PM
 5. Me sa e ke pjesėtuar zemrėn time ?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-03-2010, 09:45 PM