Kam mėsuar...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234
Rezultatet nga 61 deri tek 65 prej 65
 1. #61
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  Se per te qene mik i vertete ,nuk duhen sakrifica filmash e romanesh, madje as fjale te shtrira ne hektaret e kenaqesive momentale ,por vetem dy gjera krejt te thjeshta , nje e vertete ne sy ,dhe nje buzeqeshje e pavetedijshme .

 2. #62
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kam mesuar se disa gjera nuk mund t'i ndryshosh sa do qe te mundohesh! Jeta vazhdon me ose pa deshiren tone...

 3. #63
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  Se per te qene mik i vertete ,nuk duhen sakrifica filmash e romanesh, madje as fjale te shtrira ne hektaret e kenaqesive momentale ,por vetem dy gjera krejt te thjeshta , nje e vertete ne sy ,dhe nje buzeqeshje e pavetedijshme .
  E vertet!!!...

 4. #64
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kam mesuar te fal po te mos harroj

 5. #65
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  te harroj , jo te fal...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234

Tema tė ngjashme

 1. Nje faqe per te mesuar Frengjisht
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 04:44 PM
 2. Cila eshte gjuha e huaj me e veshtire per tu mesuar?
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-12-2012, 12:36 AM
 3. Coca-Cola do te kete nje shije tjeter nga ajo qe jemi mesuar
  Nga vaaldr1n nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:26 PM
 4. CSS Hapat e para per te mesuar CSS - Cascading Style Sheets
  Nga Al Capone nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 01:24 AM
 5. Ja disa nga gjėrat qė kam mėsuar nga jeta!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 06:14 PM