Kam mėsuar...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 65
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Kam mėsuar...

  Receta Gatimi

  Kam mėsuar se sasia nuk ėshtė mė e rėndėsishme se cilėsia kur vjen puna pėr miq tė mirė!
  Kam mėsuar se nuk ėshtė e rėndesishme vetėm tė tė falin tė tjerėt, ndonjėherė duhet tė mėsojmė tė falim vetveten!
  Kam mėsuar se nuk ka rėndėsi sesa i vjetėr je, apo sesa tė zgjuar e di veten, jeta nuk rresht se na mėsuari ēdo ditė!

  mesova qe ne jete duhet te jesh mirenjohese ndaj atyre qe te ndihmuan dikur .. mesova qe te keqen ta hedh tej se perndryshe nuk mund te besh dot asnje hap.... mesova qe e vetmja qe duhet vleresuar eshte koha ... mesova qe ne jete duhet te marr vetem pozitiven nga njerezit...... por mbi te gjitha ti jap kohe kohes per cdo gje sepse cdo gje eshte thjesht ceshtje kohe.... .................................................. ............. FALEMINDERIT ZOT
  ,FALEMINDERIT JETE,FALEMINDERIT KOHE PER CDO GJE QE ME KE MESUAR..

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  SHum mire e bere Erina qe i mesove keto, se duhen

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  SHum mire e bere Erina qe i mesove keto, se duhen
  sigurisht.........

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  shume te bukura ketoo
  edhe une i kam mesuar disa
  KAM MĖSUAR,
  Kam mėsuar se ēfarėdo qė ndodhė, apo sa keq tė duket sot, jeta vazhdon, dhe vjen njė e nesėrme mė e mirė.
  Kam mėsuar se “tė bėsh jetė” nuk ėshtė njėsoj si tė “jetosh”.
  Kam mėsuar se jeta nganjėherė tė jep mundėsi tė dytė.
  Kam mėsuar se kur vendos diēka me zemėr tė hapur, zakonisht marr vendimin e duhur.
  Kam mėsuar se edhe kur kam dhimbje, nuk ėshtė e nevojshme qė unė tė bėhem dhimbje pėr dikė.
  Kam mėsuar se cdo ditė duhet tė zgjatėsh dorėn, tė prekėsh dikė.Njėrėzve u pėlqen njė pėrqafim i ngrohtė, apo njė rrahje miqėsore nė shpatulla.
  Kam mėsuar se ende kam shumė pėr tė mėsuar.
  Kam mėsuar se njerėzit harrojnė ēfarė ke thėnė, njerėzit harrojnė ēfarė ke bėrė, por nuk harrojnė kurrė se si i ke bėrė tė ndihen.

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Shume te bukura keto Erinaa

 6. #6
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kam mesuar qe nese done te jesh e lumtur nuk duhet te presesh as1gje nga te tjeret .

  Kam mesuar qe e lumtur je vetem kur jeton ashtu si don ti dhe jo te tjeret .

  Kam mesuar te rrij larg thashethemeve ...... dhe kur fillojn te flasin keq per dike thjesht them "bravo .... i lumt " nuk futem ne bised .

  Kam mesuar te them jo .

  Kam mesuar te shikoj veten time , dhe te vlersoj vetem personat qe duhet vlersuar .

  Kam mesuar qe afer te kem vetem njerz pozitiv , njerz qe mundem te mesoj dicka per te hecur perpara .

  Kam mesuar te largohem nga njerz qe dijn vetem te kritikojn dhe te nenvlersojn .

  Por mbi te gjitha KAM KUPTUAR qe skam shume vite perpara & qe dikur do hikim keshtu qe se humb kohen me gjera koti , as me njerz pa mend ........ thjesht jetoj jeten time ashtu qe te jem krenare per vetem time

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  Kam mesuar qe nese done te jesh e lumtur nuk duhet te presesh as1gje nga te tjeret .

  Kam mesuar qe e lumtur je vetem kur jeton ashtu si don ti dhe jo te tjeret .

  Kam mesuar te rrij larg thashethemeve ...... dhe kur fillojn te flasin keq per dike thjesht them "bravo .... i lumt " nuk futem ne bised .

  Kam mesuar te them jo .

  Kam mesuar te shikoj veten time , dhe te vlersoj vetem personat qe duhet vlersuar .

  Kam mesuar qe afer te kem vetem njerz pozitiv , njerz qe mundem te mesoj dicka per te hecur perpara .

  Kam mesuar te largohem nga njerz qe dijn vetem te kritikojn dhe te nenvlersojn .

  Por mbi te gjitha KAM KUPTUAR qe skam shume vite perpara & qe dikur do hikim keshtu qe se humb kohen me gjera koti , as me njerz pa mend ........ thjesht jetoj jeten time ashtu qe te jem krenare per vetem time
  shum e bukur kjo

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Sa me shume qe i njoh njerezit aq me shume i dua kafshet!

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Sa me shume qe i njoh njerezit aq me shume i dua kafshet!
  Mos do te thuash me kete ti qe kafshet jane me te mire se njerzit

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Mos do te thuash me kete ti qe kafshet jane me te mire se njerzit
  Po jane,pse kishe gje ti?...sa mire e ke kuptuar,hahahahahhahahahaha

 11. #11
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Asnjehere mos u pendo pėr dicka,nese ka qene gje e mire do te mbetet kujtim,nese ka qene e keqe sherben si mesim!

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  FALEMINDERIT ZOT
  ,FALEMINDERIT JETE,FALEMINDERIT KOHE PER CDO GJE QE ME KE MESUAR..
  sa e bukur kjo

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kame mesuar(sapo e mesova) qe Labja vjedh shprhje nga Erinda

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Hahahahaha olsi , i madh je prz
  i leshon ca te forta qe me mek fare

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ju te dy pse ngatrron emrat te dyt nga nje 4 sonte dhe pik ska permirsim fare, mesoni ne vitin tjeter

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kam mesuar... s'ja u' them
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 30-04-2012 mė 11:21 PM. Arsyeja: gabim en shtyp!

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  kam mesuar... s'ja u' u them
  ooo
  po thuaje tani ..... se na le pa gjum na le

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahaha

  jo jo se e mesoni edhe ju pastaj

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahahaha

  jo jo se e mesoni edhe ju pastaj
  shiko ....se do qaj ?

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha

  hajt 1 her t`shoh

  po kam mesuar per ate testin me 5 maj

  lool

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Nje faqe per te mesuar Frengjisht
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 04:44 PM
 2. Cila eshte gjuha e huaj me e veshtire per tu mesuar?
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-12-2012, 12:36 AM
 3. Coca-Cola do te kete nje shije tjeter nga ajo qe jemi mesuar
  Nga vaaldr1n nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:26 PM
 4. CSS Hapat e para per te mesuar CSS - Cascading Style Sheets
  Nga Al Capone nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 01:24 AM
 5. Ja disa nga gjėrat qė kam mėsuar nga jeta!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 06:14 PM