Plagos babain e vajzės qė donte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1

  Plagos babain e vajzės qė donte

  Receta Gatimi

  Patos

  Plagos babain e vajzės qė donte

  Qėlloi me shtatė plumba 48-vjeēarin, 6 orė pasi kishin debatuar

  Njė aventurė dashurie do t‘i kushtojė disa vite burg njė adoleshenti nga qyteti i Patosit, i cili ka shtėnė shtatė herė me pistoletė nė drejtim tė babait tė vajzės qė dashuronte. Ngjarja ka ndodhur tė martėn nė mbrėmje, rreth orės 20:00, nė stacionin e autobusėve tė linjės Patos-Fier. Renato R., 16 vjeē, banor i qytetit tė Patosit, ka qėlluar me shtatė plumba pistolete nė drejtim tė 48-vjeēarit Albert Llanaj, i cili fatmirėsisht ka marrė vetėm tri plumba nė gjymtyrė dhe ndodhet jashtė rrezikut pėr jetėn.

  Policia e Fierit bėri tė ditur se gjashtė orė pėrpara atentatit, adoleshenti dhe viktima e tij kishin debatuar pėr shkak se Renatoja kishte ngacmuar vajzėn 14 vjeēe tė Albertit. Mėsohet se ky i fundit e kishte qėlluar me pėllėmbė djaloshin, qė mė pas ka vendosur tė hakmerret. 16-vjeēari kishte arritur tė gjente njė pistoletė tė markės "Zastava" dhe ėshtė nisur pėr tė gjetur babain e vajzės dhe e ka ndeshur atė nė afėrsi tė stacionit tė autobusėve pėr Fier. Djali ka nxjerrė menjėherė pistoletėn dhe ka zbrazur gjithė karikatorin e saj nė drejtim tė atij qė e kishte qėlluar me pėllėmbė nė drekė. Plumbat e kanė prekur viktimėn nė krah, dhe nė kėmbė. Nė vendngjarje ka shkuar menjėherė Policia e Patosit dhe e Fierit, por 16-vjeēari ishte larguar nga vendi i ngjarjes. Vetėm disa orė mė vonė, Renatoja 16 vjeē ėshtė vetėdorėzuar nė postėn e Policisė sė Patosit, nga frika e ndonjė e hakmarrjeje tė mundshme.

  Adoleshenti ėshtė marrė nė pyetje nga oficerėt e Policisė Gjyqėsore tė Fierit, tė cilėve u ka treguar gjithė ngjarjen dhe ka pranuar autorėsinė e krimit. Mė pas dosja e plotėsuar ėshtė dėrguar nė Prokurorinė e Rrethit Gjyqėsor tė Vlorės, pranė seksionit tė tė miturve.

  Nga ana tjetėr, mjekėt e repartit kirurgjikal tė spitalit rajonal tė Fierit, pohuan pėr gazetėn se i plagosuri Albert Llanaj kishte mbėrritur nė gjendje tė rėndė, pasi kish humbur gjak. Menjėherė ai ėshtė futur nė njėrėn prej sallave tė operacionit ku u ėshtė nėnshtruar ndėrhyrjeve kirurgjikale, pasi kishte marrė tre plagė tė rėnda. Mjekėt thanė se njė plumb e kishte zėnė nė krah, njė nė kofshė dhe njė tjetėr nė kėmbė, pranė shputės. Po kėto burime pohuan se 48-vjeēari Llanaj po mbahet nėn kujdesin e mjekėve, nė njė dhomė tė reanimacionit, por jashtė rrezikut pėr jetėn.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Plagos babain e vajzės qė donte

  po kur dashurojne dhe kalamajt, ec e merre vesh

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Plagos babain e vajzės qė donte

  ai e ka bo me shume per shpullen ma merr menja me i thone se kujt i gju m'shpull ti mer

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ushqen babain me qumėsht gjiri
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 10:04 PM
 2. Flet pėr mardhėnjet seksuale me babain e saj !
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-05-2011, 05:20 PM
 3. Babai plagos tė bijėn, lidhje me shqiptarin
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-10-2009, 03:35 PM
 4. 21-vjecari plagos me thike 4 bashkemoshatare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-05-2009, 05:01 PM
 5. E plagos me armė, i preku me bėrryl vajzėn nė mes tė tregut
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-02-2008, 07:21 AM