Facebook blenė Instagram


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Facebook blenė Instagram

  Receta Gatimi

  Per rreth nje Miliard Dollar rrjeti Socjal Facebook e merr Sherbimin per Foto - Instagram. "Instagram do te qendroje i njejti" thuhet nga Facebook.


  Se fundmi rrjeti socjal Facebook beri nje blerje goxha te madhe, me kosto prej rreth 1 Miliard Dollar (760 Mio Euro), ku ky i fundit hodhi mbi vete Sherbimin e Fotove - Instagram. "Tani ne mund te punojme me afer me grupin e Instagram" tha CEO i Facebook te Henen ne Profilin e tij, Facebook. Me Instagram ne nje Smartphone (telefon i mencur) ju mund ti ndani fotot e saposhkrepura me miqte tuaj, apo me te njohurit e tjere qe i keni ne rreth. Instagram gjithashtu po kooperon (bashkepunon) me Twitter dhe Tumblr. "Instagram do te qendroje sic eshte" tha Chef-i i Sherbimit per Foto, Kevin Systrom ne nje Blog. Sebashku me Facebook priten te vijne funksione te reja ne Instagram. Blerja e Instagram u be me disa para kesh ne dore dhe disa nga Aksionet e Facebook.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Lajmi i dites: Instagram dhe Facebook

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum para po ecen facebook

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Adobe blenė Behance
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 09:32 PM
 2. Instagram i takon Facebook-ut zyrtarisht
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:42 PM
 3. Facebook blenė aplikacionin Karma
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2012, 12:39 PM
 4. Audi blenė Ducat-in per 860 Mil. Euro
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-04-2012, 11:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė