Cfare do te benit nese do te ishit grua per 24 ore...ose burre per 24 ore


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Cfare do te benit nese do te ishit grua per 24 ore...ose burre per 24 ore

  Receta Gatimi

  Ky sondazh eshte organizuar nga rezista FOCUS ne Greqi dhe pyetjet ju drejtuan burrave dhe grave te moshes 18-44 vjec....... Shikoni se si ju pergjigjen pyetjeve

  Ju drejtua kjo pyetje grave
  Cfare do te benit po te ishit burre per 24 ore?

  REZULTATET
  -46.1% u pergjigjen se do beheshin murgj ne ndonje manastir.
  -37.4 do beja sex per te pare si do te isha nga ana e burrit
  -35.9% do te dilja me shoke xhiro.
  -24.4% do te hidhja robat, kepucet andej ketej sapo te hyja ne shtepi.
  -12.9% do te shkoja ne stripshow.
  -12.5% do ngacmoja pa pushim femrat.
  -11.5 % do te haja racione ushqimi me bollek(te medhaja)
  -9.5 % do rrihja gruan

  E njejta pyetje ju drejtua burrave
  Cfare do te benit po te ishit grua per 24 ore

  REZULTATET
  -37.4% do te shfrytezoja paraqitjen time per te me sherbyer me shpejt dhe pa radhe.........!!!!!!!!
  -33.5% do te beja sex per te pare si do isha nga ana e gruas.
  -28.1 do te doja te jetoja pervojen e te qenit nene
  -24.4 do te kisha kenaqesine te dilja jashte neper lokale e te me qerasnin
  -23% do te shijoja ngacmimet e burrave
  -18% do te shkoja te kerkoja nje pune me te mire dhe ritje rroge me e veshur sexi me mini.
  -15.6% do te shijoja udhetimet me makine pa qene nevoje te isha une shoferi.
  -13.2% do te vishja te brendeshme sexi
  -12.4% 8.4% dhe 5.2% u pergjigjen ne lidhje me regullim fytyre thonj rroba etj.

  Po ju si do ti pergjigjeshit kesaj pyetjeje???????

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hahahaha shume intersante kjo pyetje!

  Se pari njehere falenderoj zotin qe jam femer

  Te vetmen gje qe kam zili tek meshkujt jane floket e shkurtra ose zero me sakt do ta shfrytezoja ne maksimum kete gje!

  kete do beja thjesht te mbaja floket zero ,

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Do doja te degjoja mendimet sekrete te femrave per meshkujt, sa shum i dun

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Do doja te degjoja mendimet sekrete te femrave per meshkujt, sa shum i dun
  ncncncncncncncncnncncnc

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Hahahaha shume intersante kjo pyetje!

  Se pari njehere falenderoj zotin qe jam femer

  Te vetmen gje qe kam zili tek meshkujt jane floket e shkurtra ose zero me sakt do ta shfrytezoja ne maksimum kete gje!

  kete do beja thjesht te mbaja floket zero ,
  Ncncncncncncnccncncnc

  po edhe femer mund ta realizosh deshiren moj

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ncncncncncncnccncncnc

  po edhe femer mund ta realizosh deshiren moj
  te pecmoj dynjan thua ti,

  pastaj me vret mami te prek floket me gersher nuk do,ncncncncncnc

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po pse do kishe qef ti beje tull?

  Epo ateher ti sqenke mire fare, te paska ik truri me pak fjale

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  po pse do kishe qef ti beje tull?

  Epo ateher ti sqenke mire fare, te paska ik truri me pak fjale
  ehe jo tull dhe ti por te shkurtra vdessssssssssss

  po kam gjithe jeten time me floke te gjate mo me ka ardhur ne maje te hundes

  dhe truri te ka ikur ty jo mua

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kete do beja thjesht te mbaja floket zero
  Shikoje cfar the LOL

  dhe mos me thuaj pastaj te ka ik ty truri

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Shikoje cfar the LOL

  dhe mos me thuaj pastaj te ka ik ty truri
  po mire e kisha fjalen nese do te isha mashkull per 24 ore,kupton ti apo jo?

  por nese do te isha mashkull perhere (mos o zot) do ti mbaja zero

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do mbyllesha brenda ne dhome mos te me shikonte njeri!

  Ne meshkujt kemi me shume perparsi - sdo doja te isha kurreee femer dhe pse tashme skthehet, por skemi nevoj per truk, nuk rritim femij ne bark etj etj!

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sdo te deshiroja kurr te jem mashkull ............. Ku ka me mir se te behesh nene nje dit♥

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sikur te isha mashkull per 24 ore do nja dy vet ......e do flija rehat pastaj

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  do e provoja te eci me ato kepucet 50cm te larta , do hidhja nga 500gram krem, puder, ca jane ato qe hidhni ju ne fytyre... Dheee kto dmth do e shikoja si do ishte me to lol s`besoj qe do rrija me shume se 2min ^_^

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  do e provoja te eci me ato kepucet 50cm te larta , do hidhja nga 500gram krem, puder, ca jane ato qe hidhni ju ne fytyre... Dheee kto dmth do e shikoja si do ishte me to lol s`besoj qe do rrija me shume se 2min ^_^
  ahahaha posii ore...vetem 2 min . do dilje ne pasqyr e do thoje sa i bukur qenkam bereeeeeeeee.......................do ecje rruges...dhe do ndesheshe me shikime meshkujsh....do ndjeheshe ne qender te vemendjes. do kaloje rruges dhe makinat do ndalonin per ty . ne dyqan do te te benin ulje ... ne kafe sdo paguaje asnjeher.....etjj etjjjj......
  do luteshe dhe per nje tjeter 24 orarsh ;p

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahaha Zoti na ruajt ^_^

  shyqyr qe s`jam

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sikur te isha mashkull per 24 ore do nja dy vet ......e do flija rehat pastaj
  Me thuaj mua ske nevoj te behesh

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Me thuaj mua ske nevoj te behesh
  njeri nga ata te dy je ti majdi

 19. #19
  Shqiptar 10% Maska e ergiseld
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  boooo larg o zot thuaj,jo 24 ore se jane shume po as 24 minuta

 20. #20
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  nese do te isha burr per 24 ore,do beja njehere jete note hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. C'do te benit nese dikush qe...
  Nga aldy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 12:51 AM
 2. Nese ju tradhetojne do te ishit hakmarrur?
  Nga kledii nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 25-01-2011, 06:18 PM
 3. Ja dhe nje matematike e thjesht burre+grua=?
  Nga MAJDI nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-07-2010, 08:44 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 05:15 PM
 5. Mardheniet burre -grua
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 11:41 AM