Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Pushimet verore do preferoja ti kaloja ne

Votuesit
5. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Sarande

  0 0%
 • Vlore

  2 40.00%
 • Durres

  1 20.00%
 • Greqi

  0 0%
 • Turqi

  2 40.00%
 • Kroaci

  0 0%
 • Mal i Zi

  0 0%
 • Itali

  0 0%
 • Tjeter(specifiko)

  0 0%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Pushimet Verore 2012 deshiroja ti kaloja ne...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Mendime Pushimet Verore 2012 deshiroja ti kaloja ne...

  Mu ka dhene rasti te njoh persona qe i programonin dhe prenotonin pushimet 1 vite perpara! Me pelqejne njerezit e organizuar por ndonjehere planet nuk ven siē ne i planifikojme!
  Dhe pse jemi vetem disa muaj larg nga Vera 2012, nje diskutim per keto pushime se ku do i kaloni, me ke dhe si do te ishte mjaft i rendesishem si dhe nga pikepamja e keshillave/rekomandimeve.  Me siper po rendis disa nga opsionet me te favorshme per shqiptaret ne kete sezon veror qe po vjen!

  Uroj qe gjithkush nga ju te kete mundesi disa dite relax ne nje vere qe pritet te jete perveluese!

  Presim rekomandimet per mbi vende per pushime Ideale dhe mos harroni dhe te citoni buxhetin e nevojshem!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Un do te doja ti kaloja ne Turqi me pelqen , por kete vit nuk shpresoj te bej pushime te gjata

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Askund tjeter pervecse ne Vlore! Nuk kam qene atje as1her, dhe do me pelqente tejmaseee ti kaloja pushimet verore, dhe kuptohet ta vizitoja Vloren si qy8 qe me pelqen shum

  Ehh... do me pelqente thash, se A do behet kjo, eshte e sigurt qe jo por sidoqofte 1 dite do te kthehem dhe ti kaloj pushimet verore atje 100%

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Varet nese nuk shkoj ne vlore do iki ne dubai

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Turqia me pelqen shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume ne fakt Antalia,por se di

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet?
  Nga Nerti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-09-2014, 01:37 PM
 2. Moda e fundit, me rroba verore nė dėborė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 09:24 PM
 3. Promo Verore: Fito nje Licens Falas per Antivirus
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 09:53 PM
 4. Embelsire Verore me Fruta
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 01:08 PM
 5. Buzėt mė tė lėngshme verore qė nuk refuzohen
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-06-2011, 07:01 PM

Etiketat pėr kėtė Temė