Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi

  Receta Gatimi

  kush mendoni se eshte lojtare me i mire.. dhe pse ? ronaldo-vs-messi-2012-top-image.jpg

 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Te Dy Lojtare Te Mire jane

  Per Mua Mesi Eshte me i mire Luan Shume paster dhe shume i shkathet

  Kurse Cristiano Ronaldo Me Pelqen me Loja Qe Ben Por nuk e pelqej Se Eshte Shume Mendjemadh

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  edhe per mua Lionel Messi! Eshte me i shkathet!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe per mua Lionel Messi! Arsyet nuk i di por me pelqen me shum

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Pa diskutim qe lojtari me i mire eshte Lionel Messi eshte i shkathet potent dhe nuk ka pordhe si C.Ronaldo apo ca te tjere

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  WTF! man? C.Ronaldo The best ^__^ edhe messi nuk eshte keq jo.. hahaha

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  C.Ronaldo mendoj un, me pelqen me shum, eshte edhe me spektakolar ben gola me te bukur,

  un jame edhe tifoz i realit edhe kjo ka te bej tek mendimi im

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ronaldo duket si gej .. MESI eshte 1she

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Ronaldo duket si gej .. MESI eshte 1she
  e mesi?? si tranvestit hahahahaha

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Ronaldo duket si gej .. MESI eshte 1she
  euu pse moj te duket si gej ai ty? ai i ndrron femrat nje here ne jave

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  euu pse moj te duket si gej ai ty? Ai i ndrron femrat nje here ne jave
  mesi shum i thjesht duket:e ronaldo edhe vetullat i hek si mos ti themi gej pra::


  Po nese flasim per lojen cili e luan me mir padyshim se mesi:ka ren dukshem ronaldo

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  mesi shum i thjesht duket:e ronaldo edhe vetullat i hek si mos ti themi gej pra::


  Po nese flasim per lojen cili e luan me mir padyshim se mesi:ka ren dukshem ronaldo
  GJithsesi me behet qefi qe ti ndjkeke futboll, por ronaldo nuk ka rene, perkundrazi eshte ne kulmin e karrjeres.

  Edhe sa per vetullat sme behet vone i heq apo si heqe, une i shikoj lojen, kurse ju femrat bukurine

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Zlatan ibrahimovic

  sa i perket ketyre mendoj C.ronaldo edhe pse skam kurgju personale me te. hahaha lool

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Pa diskutim qe lojtari me i mire eshte Lionel Messi eshte i shkathet potent dhe nuk ka pordhe si C.Ronaldo apo ca te tjere
  cafr eshte messi potent?!!!!!!!!! hahha messi eshte si nje vajze e ndjeshme qe kerkon ta rajotosh me delikatese ne fushen e futbollit... cr7 mund ta mbaj mbi shpine messin dhe te vrapoj pa e kuptuar se ka nje ngarkese mbi vete

 15. #15
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  i ke parasysh ata femijet qe u bie biberoni nga duart dhe fillojne te qajne , ashtu eshte dhe C.R qe sapo pengohet fillon qan dhe nuk e ka mendjen te vazhdoj lojen, ndersa mesin po ti vesh veshin kur rrezohet ngrihet dhe luan nuk pret albitrin duke qare qe ti fry birbilit, Cristiano ka klas eshte teknik por per potence e kisha fjalen ne dyluftim nese mesit i duhen 2-3 veta per ti marre topin Cristianos i mjafton vetem 1

  Ps; nuk me pelqen barca por messi eshte 1

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  i ke parasysh ata femijet qe u bie biberoni nga duart dhe fillojne te qajne , ashtu eshte dhe C.R qe sapo pengohet fillon qan dhe nuk e ka mendjen te vazhdoj lojen, ndersa mesin po ti vesh veshin kur rrezohet ngrihet dhe luan nuk pret albitrin duke qare qe ti fry birbilit, Cristiano ka klas eshte teknik por per potence e kisha fjalen ne dyluftim nese mesit i duhen 2-3 veta per ti marre topin Cristianos i mjafton vetem 1

  Ps; nuk me pelqen barca por messi eshte 1
  ajo qe thua ti quhet teknike jo potence.. potenc eshte te godasish tpin nga 30 metra loar edhe mos arrij ta shohi portieri.. por vetem kur ta tanaloj rrjeta// mendimi jotper messin per mua cr7 eshte me i miri ne bote.. lojatr punrore teknik potent i ka te gjitha cilsite

 17. #17
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e kisha fjalen per potencen ne dyluftim jo se sa forte e gjuan topin , gjithsesi gusto gusto kjo pune

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 01:39 AM
 2. Cristiano Ronaldo | Wallpaper
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-05-2010, 10:41 PM
 3. Lionel Messi GFX
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-02-2010, 01:49 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 10:28 AM
 5. Cristiano Ronaldo
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-03-2008, 04:39 PM