Receta Gatimi

Kerkime per varrin Real te Jesus Christ


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  I Habitur Kerkime per varrin Real te Jesus Christ

  Siē shpjegohet dhe nga video, nje ekip i eshte vene punes te kerkoj varrin rekal te Jezusit! Duke perdorur teknologjine e fundit ata kane arritur te futen dhe te skanojne disa site arkeologjik!  Ēfare mendoni, eshte Jesus ne nje varr apo jo!??

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Germo tare germo..

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Siē shpjegohet dhe nga video, nje ekip i eshte vene punes te kerkoj varrin rekal te Jezusit! Duke perdorur teknologjine e fundit ata kane arritur te futen dhe te skanojne disa site arkeologjik!  Ēfare mendoni, eshte Jesus ne nje varr apo jo!??
  keto jane hipoteza qe kane miljona vite qe skane zgjidhje ,do nxjerin hipoteza te reja , por prape ngelen hipoteza , jezus apo muhamed ,,,,,,,,,,, musliman apo i krishter, prape njerez ne do jemi .

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ēfare mendoni, eshte Jesus ne nje varr apo jo!??
  Nuk ma mer mendja te jet aq budall sa te rije ne 2 meter katror toke............

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Jo nuk besoj ....!

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ciarli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Jezusi nuk ka patur ndonje varr, nje banor i thjeshte qe pelqente greket pushtues, apo grekofil besimtar dmth.Me vone kur u be realizimi i gjithesise apo kur u dha replay nen regji greko-olimpiake,Jezusi u vleresua shume per pikpamjet e tij te perkora kunder pushtuesit,ndersa banoret e tokes kishin vdekur pothuaj te gjithe nga dielli i fort grek per te rilindur ne pranverat e tyre.

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Dhe mbase kot nuk kan vajt ata

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Real vs Barcelona
  Nga Bytyqi Valon nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-12-2011, 02:04 PM
 2. Swearch.me faqe 4 palėshe pėr kėrkime nė iPhone
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-10-2010, 08:41 PM
 3. Shet varrin e burrit afėr Marilyn Monroe!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 03:13 PM
 4. Ditelindjen e 51 e kremtoi me Jesus
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:36 AM

Etiketat pėr kėtė Temė