Fjalori i Femrave - Ja ēfare nenkuptojne disa thenie te femrave


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

  Djallėzore Fjalori i Femrave - Ja ēfare nenkuptojne disa thenie te femrave

  Receta Gatimi

  Ne forum per femrat ka shume artikuj dhe diēka e ngjashme por ne kete liste po paraqes ato qe thojne femrat dhe ato qe nenkuptojne realisht!

  Ne fillim eshte ajo qe thotė nje femer, dhe ne kllapa eshte ajo qe mendon realisht!  1. Eshte vetem nje shok… (Po sa i mire qe eshte dreqi!)
  2. E bej vetem per dashuri… (Por dhe nje nate me Brad Pittin sdo ishte keq!)
  3. Per mua je vetem nje mik… (Harroje, e thash se sdua te lendoj!)
  4. Me dhemb koka… (Per sonte harroje!)
  5. Tek meshkujt shikoj vetem duart… (Por... nese ka ndonjegje aty....!)
  6. Dimesionet nuk kane rendesi (Por sa me i madhe me i mire)
  7. Nuk te telefonoj se skam lek (Pse sme mbush telefonin?)
  8. Nuk me pelqejne te me shikojne (Por dje publikova foton me kostum banjo)
  9. Te lutem... eshte takimi jon i pare (Vazhdo vazhdo te lutem)
  10. Vete ne diskotek vetem per te kercyer (Dhe te kap ndonje bukurosh tjeter)
  11. Do dal te blej nja dy gjera te vogla (Posi, do i mbysh qeskat plot)
  12. Me jan bere floket me dy koka (Me jep lek per parukierin)
  13. Uli duart (Duart uli me poshte)
  14. Nuk dua te me japesh gjithmon te drejte (Sepse e kam gjithmon)
  15. Me fal qe te tradhetova, i bera me shume vetes keq sesa ty (Sa i .... ishte)

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahhahahhahahha me shume gazmore se sa te verteta do thoja une,gjithsesi mbeten te lezetshme!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  6,8,9 i konfirmoni ju femrat?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha, te ver8a kto

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Hahaha cja ke bere mire qe ja ke nxjere te vertetat sheshit hahahaha, vetem per te rjepur nga leket mendojne femrat hahahaa te pangopura jan, qe mos u ngopshin

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  hahaha ,te forta

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  te lezetshme , por aspak te verteta
  ( pika 14 deri diku )

  mendoj se ky fjalori , esht ber me teper per te replikuar kte temen ktu http://www.lirenti.com/threads/16191...nie-te-femrave

  me vjen keq djema.....por esht nje perpjekje e deshtuar nga ana juaj
  femrat vazhdojn te ngelen mister

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  hahahahahaha jo te verteta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje e mete e femrave
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 17-11-2014, 10:15 PM
 2. Genjeshtrat me te shpeshta te Femrave!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-03-2012, 08:11 PM
 3. Kafe pėr shėndetin e femrave
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-09-2010, 11:40 PM
 4. Te gjitha shkurtesat qe ekzistojne-Cfare nenkuptojne?
  Nga EMAUS nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-07-2008, 12:34 AM
 5. BUKURIA E FEMRAVE SHQIPTARE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2007, 05:22 PM

Etiketat pėr kėtė Temė