Kur gjerat shkojne ters - Fotogaleri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur Kur gjerat shkojne ters - Fotogaleri

  Receta Gatimi

  Kur gjerat ven terst!
 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hiiiiiiiiiiiiii sa e dhimbshme kjo foto e fundit,booooooooooo te te bjeri sepata mbi makine, kulmiiiiiiiiiiiiiiii ncncnc

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Hiiiiiiiiiiiiii sa e dhimbshme kjo foto e fundit,booooooooooo te te bjeri sepata mbi makine, kulmiiiiiiiiiiiiiiii ncncnc
  Hahaha! Po kush te tha qe ka ren!????! Eshte vepra e te dashures

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Hahaha! Po kush te tha qe ka ren!????! Eshte vepra e te dashures
  hahahahahhahahahahhahaha mossssssssssssss ashtu duhet te marresh hak tek meshkujt,

  se vetem duke e pare te dhembe zemra,jo me te jete makina jote ajo ne ate gjendje,

  do ta kem parasysh hahahahahahahaha

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e para dhe e fundit duket Photoshop, ndersa tek foto nr3 duket sikur kane vjedhur stilin shqiptar me ato pusetat

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  e para dhe e fundit duket Photoshop, ndersa tek foto nr3 duket sikur kane vjedhur stilin shqiptar me ato pusetat
  NUk jane Photoshop shikoj mire!

  Tek e para, pse duhet te shikojn te gjithe ēiklistin e pare???

  Tek e fundit, shife mire vrymen ne xham! Tapicerin e shtypur!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  oooo kjo fotoj e parafundit sjam duke kuptura si ka mundur te hy ai tullaci ne ate rrath

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nuk eshte tullac

  Renix e thash se veshtire te ngulet sopatane kofano pa u shtremberuar , ndersa tek fotua e pare me jep pershtypjen se eshte nje efekt i krijuar me photoshop, nuk i dihet mbase motociklistet e tjer presin qe tu jepet sinjali, por ndoshta eshte ashtu sic e thua ti

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Me siguri qe ketu tek foto kemi te bejme me bjonde origjinale 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lool 3r1k0

  hahaha, 100% BJONDE

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  PO ai si dreqin eshte futur atje tek ajo spiralja

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjerat qė njerėzit pėlqejnė
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-04-2013, 10:16 PM
 2. 5 gjerat qe nuk i dini per Meshkujt!...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 01:16 PM
 3. Ku ju shkojnė sytė...
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 06:49 PM
 4. Cmimet Oscar 2010 - Nominuesit dhe Fotogaleri
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 12:24 AM
 5. Megan Fox fotogaleri
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 06:23 PM

Etiketat pėr kėtė Temė