Ne lidhje me pseudonimin


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Dr-Leone
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Nėn hije tė dardhės !!!
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Ne lidhje me pseudonimin

  Receta Gatimi

  pik se pari ju pershendes, dhe mir ne pergjithesi me pelqen forumi
  Kam ca verejtje
  1. kur te regjstrohesh un p.sh ne cdo forum jam Dr. Leone ketu mu dasht me Leone se nuk e pranoj mu dasht vetem edhe pak edhe te dal nga kjo faqe dhe asnjiher mos te regjistrohem dhe nese egziston mundesia te bej orgjinalin e pseudonimit apo e nick name do ishte mir.

  2. nuk po shof rubriken e letersise dhe poezis dobsi ne stafin drejtues....

  Me respekt
  DR. Leone

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Dr-Leone
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Nėn hije tė dardhės !!!
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Re: Ne lidhje me pseudonimin

  ku e keni rubriken e poezis me thuani

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Ne lidhje me pseudonimin

  Pershendetje Dr.Leone dhe mire se vjen ne forum

  1. Per arsye sigurie "." nuk eshte e mundur te futet ne karakteret e pseudonimit.

  Nqs do te shtojm DR perpara emrit mund ta ndryshojm.

  2. per te shkuar te hapesira dedikuar poezis duhet te gjesh.

  .::Kultura::.
  Arti shqiptar

  Nėnforume: Letėrsia shqiptare

  Argetim te kendshem dhe flm qe na kontaktuat

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Dr-Leone
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Nėn hije tė dardhės !!!
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Re: Ne lidhje me pseudonimin

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"340
  Pershendetje Dr.Leone dhe mire se vjen ne forum

  1. Per arsye sigurie "." nuk eshte e mundur te futet ne karakteret e pseudonimit.

  Nqs do te shtojm DR perpara emrit mund ta ndryshojm.

  2. per te shkuar te hapesira dedikuar poezis duhet te gjesh.

  .::Kultura::.
  Arti shqiptar

  Nėnforume: Letėrsia shqiptare

  Argetim te kendshem dhe flm qe na kontaktuat
  I nderuar i po kam deshir emri im te jet Dr. Leone *nese ke mundesi te besh keshtu beje ok.... dhe me informo kur te besh...

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. 41 Keshillat me te mira per nje lidhje..
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 02:59 PM
 2. Si te mbroni nje lidhje ne distance
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-06-2011, 03:01 PM
 3. Ne lidhje me kimine
  Nga Rosance nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 03:56 PM
 4. Ne Lidhje me USB
  Nga Systemhackd0n nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-06-2010, 05:41 PM
 5. Pa lidhje
  Nga Strategu nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 07:40 PM