Si te lidhim llogarine e Forumit me profilin e Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Video Si te lidhim llogarine e Forumit me profilin e Facebook

  Receta Gatimi

  Ne kete video, kam shpjeguar se si mund te lidhni profilin e Facebook me llogarine tuaj ketu ne forum! Kjo proēedure sjell mjaft opsione si Identifikimin me 1 klik, si dhe mundesine per te publikuar mesazhin e forumit ne murin e Facebook. Per me shume ndiqni videon!


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kujdes nga virusi qė vjedh llogarinė e “Facebook”
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2012, 01:37 AM
 2. Kush me shikon profilin ne Facebook?
  Nga kristiina nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 08:57 PM
 3. Si te ri-marr llogarine time ne Facebook??!
  Nga eri11 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2011, 04:12 PM
 4. Siguro profilin tend ne FaceBook
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 26-03-2010, 08:34 PM
 5. Sinkronizimi kontakteve ne Outlook me profilin e Facebook
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2010, 03:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė