Brenda javes Google do te ofroj 5 Giga Byte Falas per te gjithe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Bota Brenda javes Google do te ofroj 5 Giga Byte Falas per te gjithe

  Receta Gatimi

  GDrive, eshte sherbimi i ri i Google per File Hosting! Me kete levizje Google i hap konkurrence direkte Dropbox dhe sherbimeve te tjera qe ofrojne file hosting. File Hosting do te jete i disponueshem per te gjithe perdoruesit nga kompjuteri, por me i perqendruar ne smartphonet me sistem Android (qe e zoteron Google).  Dropbox qe ne vitin 2009 pati nje oferte nga Apple, pas kesaj levizje te G-se do te pendohet rende.


  Ne GDrive, ju mund te ruani dokumenta, fotografi, muzike si dhe ēfaredo tjeter ne lidhje me informatiken.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po ecen goxha mire edhe google...

  se di pse por ne SKYDRIVE nuk me funksionon ai opsioni te ngarkoj 1 foto, ose 1 kenge...

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Goxha levizje zgjuar nga Google kjo sepse e din te gjith qe do te jet e sigurt

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Duke pare se Dropbox ofron vetem 2GB! Hmm ka per te humbur shume terren!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duke pare se Dropbox ofron vetem 2GB! Hmm ka per te humbur shume terren!
  Po nuk do jet ai vrulli i menjehershem

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ide shume e mire me duket,mendoj se do te jete shume konkurues me Dropbox,une kam kohe qe perdor Dropbox,por do ta provoje dhe kete te google + 5GB falasa nuk eshte keq.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Google ka avantash, sepse perdoruesit e Android mund ta kene te integruar ne sistem dhe keshtu shpetojn gjithēka!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Google Drive eshte e disponueshme ne adresen: https://drive.google.com

  Ne disa raste, GDrive mund te mos jete gati, por eshte mundesia per te marre nje njoftim!

  Google ka publikuar dhe planet me pages per Google-Drive!

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mua me tha qe nuk eshte gati akoma, por ju lash 1 mesazh te me njoftojne kur te jete

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Edhe mua ashtu mė thanė.

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  dje e aktivizova, dhe ishte shum e mire 5GB nuk jane pak per te ruajtur muzike, foto etj... dhe me e mira ishte qe mund t`i shperndash skedaret e ngarkuar me te tjeret

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po eshte e vertet! Por kujdes, Google bashkangjit dhe Adresen tuaj IP ne ēdo skedar publik

  keshtu te pakten degjova!

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, P2P 4EVAAA!!!

  E kam fjalen per file-sharing

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Me mua ncuq kjo ketu ne shqiperi vjen me vones

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 1 Muaj falas thirrje nga Skype nė tė gjithė botėn
  Nga vaaldr1n nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 05:03 PM
 2. Surprize - SMS Falas per te gjithe Anetaret
  Nga Administratori nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 05:18 PM
 3. SMS Falas Ne Gjithe Boten
  Nga abdullah92 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-03-2012, 03:48 PM
 4. Shqipėri, 9 raste tė reja brenda javės me A/H1N1
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2009, 06:50 PM
 5. SMS Falas per te gjithe (kliko)
  Nga ReniX nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 16-06-2007, 11:37 AM

Etiketat pėr kėtė Temė