Rezultati i sondazhit: Cili mendoni se eshte kandidatura e duhur per president

Votuesit
15. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Fatos Nano

  8 53.33%
 • Bamir Topi

  0 0%
 • Jozefina Topalli

  2 13.33%
 • Ilir Meta

  0 0%
 • Kastriot Islami

  0 0%
 • Tjeter

  5 33.33%

Cili mendoni se eshte kandidatura e duhur per president??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Cili mendoni se eshte kandidatura e duhur per president??

  Receta Gatimi

  Mandati i presidentit aktual te Shqiperise eshte drejt fundit dhe ne skenen politike kane filluar te dalin disa prej kandidaturave me te mundeshme.
  Ju, cili mendoni se do te ishte presidenti me i mire per Shqiperine?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  BOBO ēfare emrash! Te ze dhimbja e kokes!

  Kater te paret, eleminim direkt! Kete Islamin, se "njoh""

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Jam dakord me ty pėrjashtuar Bamir Topin.

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Tosi tosi them une

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Tosi tosi them une
  Normale qe ai do e marri! Po i ben pak reklam vetes! Dje ishte tek Topi!

  Kot ndejti "urt" ai per kaq vite! Hmm!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, ta marri nana Shqiperine edhe 1 her ne dore e mos pyet me pastaj...

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Periudha kur Nano ishte kryeminister ne shqiperi ka qene nje nga periudhat me te mira te pas '90........
  Te pakten kishte nje shperndarje te drejte gjeografike te posteve shteterore.
  Tani eshte bere bajate fare.Jo vetem qe 99% e zyrtareve jane nga veriu, por me e keqja akoma jane edhe pa shkolle fare e ne disa raste te duhet te kesh perkthyes me vete qe te meresh vesh.
  Nga te gjithe emrat qe qarkullojne per president Nano eshte me i sakti.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nano politikani mė i mire nė Shqipėri.E patė dje se nė pėrgjigjet e tij rendonte prokurorinė e Topin ndersa partite e mėdha u thoshte vetėm se nuk janė sjellė mire pra ishte neutral.Nė pėrgjigjen ev tij kishte vetėm dinakėri.

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Nano politikani mė i mire nė Shqipėri.E patė dje se nė pėrgjigjet e tij rendonte prokurorinė e Topin ndersa partite e mėdha u thoshte vetėm se nuk janė sjellė mire pra ishte neutral.Nė pėrgjigjen ev tij kishte vetėm dinakėri.
  po alfa si politikan jo si njeri,person fizik.
  Nuk eshte rastesi qe Nano eshte kumbar me Berlusken,Erdoganin dhe Karamanlin.

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Periudha kur Nano ishte kryeminister ne shqiperi ka qene nje nga periudhat me te mira te pas '90........
  Te pakten kishte nje shperndarje te drejte gjeografike te posteve shteterore.
  Tani eshte bere bajate fare.Jo vetem qe 99% e zyrtareve jane nga veriu, por me e keqja akoma jane edhe pa shkolle fare e ne disa raste te duhet te kesh perkthyes me vete qe te meresh vesh.
  Nga te gjithe emrat qe qarkullojne per president Nano eshte me i sakti.
  ua , avash ore
  pa shkoll thot ....mos e egzagjero....

  nga emrat siper , me e zonja xhozi me duket ...por sma do mendja ta fitoj

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  une them qe foli tamam si president

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Votova tjeter, edhe pse dihet se kush do behet president, prap se prap ngelet politikan i zoti

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Fatos Nano mendoj se eshte kanditatura me e mire, sepse eshte politikani me i pregatitur dhe me intiligjenti qe ka SHqiperia.

 14. #14
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ua , avash ore
  pa shkoll thot ....mos e egzagjero....
  Pse labe ..............te duket cudi ty?
  Pas prishjes se sistemit ne 90 filluan edhe problemet me arsimin ne shqiperi.Shumica e diplomave te dhena jane fallco por edhe ato qe jane te sakta dihet se si jane dhene.
  Reth viteve '94-95 u hapen edhe disa kurse 6 mujore per te perndjekurit dhe femijet e e tyre dhe nga keto kurse na dolen hetuesa e prokurore .............!!!!!!!!!!!!!!!!
  Pjesa me e madhe e te punesuarve ne aparatin shteteror eshte punesuar pa kritere fare por sipas bindjeve politike dhe miqesise.
  Besoj se mjaftojne keto ...................

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Tosi them une , koha e Tosit kryeminister koha me e mire.

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Tosi them une , koha e Tosit kryeminister koha me e mire.Sa per politikan Tosi eshte me qidra here me I zoti se ato kandidaturat e tjera, Meta me gjithe ato korrupsione qe eshte perfshire ska surrat as per kryetar LSI-je e Jo per kryetar shteti. Xhozi eshte idiote koke e kembe, Topin e Pame se cfare beri, nje vrime ne uje, nuk u ndje fare, ket Islamin me sa kom degju, eshte I zoti por akoma I ri ne politike, keshtu qe per mu Tosi president

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Pse labe ..............te duket cudi ty?
  Pas prishjes se sistemit ne 90 filluan edhe problemet me arsimin ne shqiperi.Shumica e diplomave te dhena jane fallco por edhe ato qe jane te sakta dihet se si jane dhene.
  Reth viteve '94-95 u hapen edhe disa kurse 6 mujore per te perndjekurit dhe femijet e e tyre dhe nga keto kurse na dolen hetuesa e prokurore .............!!!!!!!!!!!!!!!!
  Pjesa me e madhe e te punesuarve ne aparatin shteteror eshte punesuar pa kritere fare por sipas bindjeve politike dhe miqesise.
  Besoj se mjaftojne keto ...................
  di qe ka pas shum mesues , infermjer , ekonomist etj qe ushtronin profesionin vetem me gjimnaz ...por qe me von u hoqen nga puna , ose u detyruan ta benin shkollen e lart.
  por me duket pak e tepruar te thuash politikan pa shkoll
  nuk esht se kam jetuar ne ate koh , apo kam shum informacjon ..qe te kembngul kot ...mbase jam dhe gabim

 18. #18
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sekretari i pergjithshem i LSI Luan Rama ka dhene mbeshtetjen e LSI per kandidaturen e F.Nanos per president ne nje fjalim qe mbajti ne Shkoder ne komitetin drejtues te deges se LSI.........
  Nisur edhe nga takimet e Nanos me Ramen, Berishen dhe nga mbeshtetja qe Tosi ka mare nga Arvizu eshte pothuaj e sigurte qe do te jete president.

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Presidenca jon eshte marr ne tavolin. Kjo eshte vetem plotesuesja e show-t!

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e erti
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mos u merzizni djema do ta gjejn edhe per ne nje dordolec se sdo na ler bota pa te.po vendosen te huajt per ne ka mar fund do behet ajo qe thon ata.me vjen te <vjell> kur shoh me sy politikan te till.keta jan turpi i shqiptareve po e mbyll me kaq qe te mos nxjer me vrer.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 09:22 PM
 2. Si mendoni cila ėshtė mosha ideale pėr martesė..?!
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 26-03-2013, 08:18 PM
 3. Cili eshte Talenti juaj?
  Nga gjendar nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 09:26 AM
 4. Cili eshte vesi yt me i keq ?
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 04:22 PM
 5. Mendoni se kaq e pavlere eshte jeta?
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 07:08 PM