Rezultati i sondazhit: Cili mendoni se eshte kandidatura e duhur per president

Votuesit
15. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Fatos Nano

  8 53.33%
 • Bamir Topi

  0 0%
 • Jozefina Topalli

  2 13.33%
 • Ilir Meta

  0 0%
 • Kastriot Islami

  0 0%
 • Tjeter

  5 33.33%

Cili mendoni se eshte kandidatura e duhur per president??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
 1. #21
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erti Lexo postimin
  mos u merzizni djema do ta gjejn edhe per ne nje dordolec se sdo na ler bota pa te.po vendosen te huajt per ne ka mar fund do behet ajo qe thon ata.me vjen te <vjell> kur shoh me sy politikan te till.keta jan turpi i shqiptareve po e mbyll me kaq qe te mos nxjer me vrer.
  ketu jemi pa boten duhet ta gjejme ate mut dordoleci vet

 2. #22
  i/e rregjistruar 10% Maska e erti
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po mir o Ali na gjeej no nje burr me vyrtyte se una nuk di ndo nje politikan dhe po ti permendi disa vyrtyte qe duhet ti ket .te mos jet hajdut pra te jet i ndershem te mos jet genjeshtar te jet besnik e i sinqert e mendjendritur dhe perte gjitha keto se pari duhet te ket nje arsye perse duhet te jet i till.mbec me shendet ali deri sa ta gjesh

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Fatos Nano nuk mendoje qe eshte njeriu i dukur per president ndoshta disa e din pse prandja nuk dua te ofendoj perkrahesit e tij

 4. #24
  i/e rregjistruar Maska e irush
  Anėtarėsimi
  Dec 2011
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  o zot sa dote doja te zhduknin keto politikan qe kemi te gjithe .te gjithe jane hajduta .dokisha deshire te vendosni nje rini te pastur .ju flm

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ca esht ber me kta se se kam ndjekur ?

 6. #26
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erti Lexo postimin
  po mir o Ali na gjeej no nje burr me vyrtyte se una nuk di ndo nje politikan dhe po ti permendi disa vyrtyte qe duhet ti ket .te mos jet hajdut pra te jet i ndershem te mos jet genjeshtar te jet besnik e i sinqert e mendjendritur dhe perte gjitha keto se pari duhet te ket nje arsye perse duhet te jet i till.mbec me shendet ali deri sa ta gjesh
  erto te ishte per mua ,di vet si flas por jo keshtu si i do menderja njerit apo tjetrit .kerkoj falje per vonesen ne pergjigje.litari eshte pak,..

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erti Lexo postimin
  po mir o Ali na gjeej no nje burr me vyrtyte se una nuk di ndo nje politikan dhe po ti permendi disa vyrtyte qe duhet ti ket .te mos jet hajdut pra te jet i ndershem te mos jet genjeshtar te jet besnik e i sinqert e mendjendritur dhe perte gjitha keto se pari duhet te ket nje arsye perse duhet te jet i till.mbec me shendet ali deri sa ta gjesh
  erto te ishte per mua ,di vet si flas por jo keshtu si i do menderja njerit apo tjetrit .kerkoj falje per vonesen ne pergjigje.litari eshte pak,..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 09:22 PM
 2. Si mendoni cila ėshtė mosha ideale pėr martesė..?!
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 26-03-2013, 08:18 PM
 3. Cili eshte Talenti juaj?
  Nga gjendar nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 09:26 AM
 4. Cili eshte vesi yt me i keq ?
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 04:22 PM
 5. Mendoni se kaq e pavlere eshte jeta?
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 07:08 PM