Probleme me Faqen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  293
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Probleme me Faqen

  Receta Gatimi

  Me falni,por disa here tentova te futem ne siten:Lirenti.com,dhe kur shtypja enter me cfaqte kete faqe:Untitled.png

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Ju kerkojme ndjes te gjithe anetareve per disa momente shkeputje te sherbimit te faqes!

  Tashme jemi rikthyer ne linje dhe nese keni akoma probleme, mund te na kontaktoni!

  Ju faleminderit per mirekuptimin!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  gjera qe ndodhin... prap bashk

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Iken dritat po erdhen prap

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  293
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Eshte e vertete Majdi!Une kujtova se ju kishin bere sabotim???!??!Gjynah,pasi me ndodhi per nje kohe te gjate.Megjithate perseri bashke,sic thote Icemani.Jam i gezuar!!!!

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Shpesh here ndodhin "black out" neper qendrat e serverit dhe gabime njerezore, keshtu dhe rasti i fundit me faqen

  Faleminderit qe na keni zgjedhur dhe argetim te kendshem ne sherbimet tona!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Probleme me faqen e Facebook-ut dhe Twitter
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-12-2012, 08:38 PM
 2. Kryeministri Anglez hap faqen e vet ne Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-10-2012, 03:01 PM
 3. Donacionet per faqen!
  Nga kuklla nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 09:30 PM
 4. Yahoo ri-dizajnon faqen
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 07:12 PM