Kafeja, ilaē pėr pėrtacėt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 30
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Kafeja, ilaē pėr pėrtacėt

  Receta Gatimi

  Nje studim ne universitetin kanadez British Columbia, ka treguar se kafeina rrit ose redukton deshiren per pune ne varesi te personalitetit.

  Ky konkluzion ka ardhur si rezultat i studimeve te shkenctareve ne lidhje me motivimin e punes dhe suksesin ekonomik personal.

  Sipas Fox News njerezit punetore te ndikuar nga kafeina shmangin punen dhe dembelet aktivizohen.

  Nese jeni te ngadalte dhe pertoni te punoni konsumoni produkte qe permbajne kafeine dhe nese jeni tip i shkathet qe e doni punen, kafja mund t’ju ngadalesoje ne veprimet tuaja

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahaha kemi nja ca ktu ne forum qe e pin kafen si uj....dhe percudi ska komentuar asnjeri
  un per vete e pi a se pi 1 her ne 3 muaj

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  1 kafe ne dit e pi, e skom vrejt ndo1 ndryshim...

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  1 kafe ne dit e pi, e skom vrejt ndo1 ndryshim...
  nqs nuk do e pije ate 1 kafe , do ishe me i ngadalt ne aktivitetet qe ti ben gjat nje dite
  per kte behej fjal aty siper

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nqs nuk do e pije ate 1 kafe , do ishe me i ngadalt ne aktivitetet qe ti ben gjat nje dite
  per kte behej fjal aty siper
  Allahile ?

  Lol, po nuk thash qe e pi ne pik te mengjesit e pi diku rreth ores 11 apo 12... ose nga1her edhe me vone... ku eshte aktiviteti pastaj ? Kur te fle s'dua aktivi8

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  o ice...po ti vet me ke then qe ti zgjohesh ne 11- 12 ......hahahaha.........kshu qe per ty pik e mengjesit esht...se athere te fillon dita .

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol pikerisht po tani po zgjohem ne 5 e 30

  ndryshimin qe me ben kafeja e mengjesit, eshte qe me nxjerr gjumin se kur shkoj ne kurs me tren, gjith rruges jam ne gjum lol

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  aaa tani u kujtova qe ke kursin ...
  provo te hash 1 kokerr moll ne vend te kafes ...

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha, kafe dhe cigare e kam mengjesin un

  nga1her edhe cigare + kafe

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mmmm cfar mengjes i shishem ...zili te kam


  dy lloje drogrash qe ne pik te mengjesit ...... drogaxhi

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lool

  nuk niset dita pa 1 shtagė kanceri (cigare) + kafe

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  i love kafe

  ! <3 k4F€

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  po po ate thuaj,une kur pije kafe,punoj me shume,se ne te kundert me ze gjumi mbi libra!........

 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  po po ate thuaj,une kur pije kafe,punoj me shume,se ne te kundert me ze gjumi mbi libra!........
  Pertace madhe qenke

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Pertace madhe qenke
  ................... po lum ai qe do me marri,se vetem gjume dua,do kete liri veprimi sa te doje,ncncncn hahahahahha

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ................... po lum ai qe do me marri,se vetem gjume dua,do kete liri veprimi sa te doje,ncncncn hahahahahha
  Ate po mendoja edhe une do kete liri te shkoja me ke te doje kur te jesh ti ne gjume

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ate po mendoja edhe une do kete liri te shkoja me ke te doje kur te jesh ti ne gjume
  po nuk e bje koken i gjalle ne shtepi pastaj...........ja sjellin shoket ne kuti,te beje prove po te doje,me mua nuk ka shaka,hahahahhahaha

  jam femer liberale une,nuk i theme gje te beje cfare te doje,mjafton qe ne darke te flej ne shtepi

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Pse e do ne darke eee

 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Pse e do ne darke eee
  ....................,..........................

 20. #20
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ....................,..........................
  Ty Erinda te ben mire te pishe nje kafe para se te fleshe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kafeja dhe ju
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 24-09-2013, 02:05 PM
 2. Fara e zeze, ilac per cdo semundje !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-03-2013, 09:31 PM
 3. Hani... ilaē
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-11-2010, 02:59 PM
 4. Misri mund tė shėrbejė edhe si ilaē
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:40 PM
 5. Ilac per varesine ndaj alkoolit
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 06:24 PM