Receta Gatimi

Femrat shqiptare tė njohura nė Hollywood


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 27
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Femrat shqiptare tė njohura nė Hollywood

  Femrat shqiptare tė njohura nė Hollywood Kėto janė disa nga femrat shqiptare qė aktualisht janė tė njohura nė Holliwud e qė shumė nga ne mburremi me to:

  Rita Ora:
  Vajza vetėm 22 vjeēe nga Kosova, ėshtė prezente nė tė gjitha faqet e shtypit tė huaj. Kjo falė talentit dhe zėrit tė saj tė mrekullueshėm, por edhe falė mbėshtetjes sė madhe qė po merr nga labeli i Jay-Z, bashkėshorti i njė prej yjeve botėror mė tė famshėm e tė suksesshėm, siē ėshtė Beyonce.

  Rita Ora me kėngėn e saj “Hot right Now” dhe R.I.P qėndron nė krye tė klasifikimeve britanike.

  E megjithatė ajo synon tregun amerikan, e mandej atė botėror.Ajo e ka edhe vėmendjen e shtypit ndėrkombėtar ku ėshtė etiketuar si magjia mė e re e muzikės Pop-RnB.

  Eliza Dushku:
  E njohur pėr gjithė publikun shqiptar, sidomos pėr tatuazhin e saj me shqiponjėn dykrenare qė ia ka treguar gjithė botės, Eliza ėshtė padyshim njė nga vajzat shqiptare mė tė famshme nė Hollywood.

  Sė fundmi Eliza Dushku do ta huazojė zėrin nė filmin e animuar “Hulk” dhe do tė luajė pėr njė sezon nė serialin “Leap Year”. Ajo pritet qė gjatė kėtij viti tė luajė si mysafire nė serialin shumė tė shikuar “Leap Year”.

  Angela Martini:
  Martini ėshtė cilėsuar si njė nga modelet mė tė veēanta, dhe ėshtė pėrzgjedhur si njė ndėr 10 mė tė mirat nė “Miss Universe 2010”.

  Angela Martini po merret me lanēimin e linjės sė saj tė tė brendshmeve, ku modelja mė e mirė pėr t’i reklamuar ėshtė vetė ajo. Martini ėshtė pėrfolur pėr lidhje me Kanye West, Craig David, apo edhe skandali i saj nė “Cfda Fashion Awards”.

  Emine Cunmulaj:
  Cunmulaj ėshtė modelja shqiptare mė e njohur nė botė ėshtė 27–vjeēare, dhe prej vitesh jeton nė SHBA dhe ėshtė njė nga figurat e njohura tė botės sė modės.

  Ajo ka sfiluar nė pasarelat e Nju–Jorkut, Parisit, Londrės, Milanos etj. Pak modele kanė pasur rastin tė pozojnė pėr kopertinat e revistave mė tė njohura botėrore, si: “Vogue”, “Elite” dhe “Fashion”, nė tė cilat shqiptarja Emine ka qenė shpesh nė cover. Sė fundmi,ajo si duket po kėrkon suksesin pėrtej tė qenit si modele dhe i ka hyrė kinematografisė.

  Mbase nė botė ka dhe shumė femra shqiptare qė kanė njė karrierė nė art, muzikė apo dhe bukuri, dhe qė ndoshta shumė shpejtė do t'i njohim dhe ne.i-love-you.jpg

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Rita Ora me kėngėn e saj “Hot right Now” dhe R.I.P qėndron nė krye tė klasifikimeve britanike.

  E megjithatė ajo synon tregun amerikan, e mandej atė botėror.Ajo e ka edhe vėmendjen e shtypit ndėrkombėtar ku ėshtė etiketuar si magjia mė e re e muzikės Pop-RnB.
  Per kete jame i sigurt qe do heci para me karieren

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dhe un po se ka arrit shum vetem me 1 kenge po me von? shum sukses Rites ka nje ze te mrekullushme

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Dhe un po se ka arrit shum vetem me 1 kenge po me von? shum sukses Rites ka nje ze te mrekullushme
  Ka nxjer edhe dy kenge te reja, super

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pritet albumi qe 3 vjet punoj the ne nje intervist.

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Eliza Dushku eshte tamam Femer dhe Shqiptare sikur i ka hije! Bravo i qofte asaj!! Suksese edhe tjerave gjithashtu...

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Kush eshte kjo?

  Ve ndonjeri ndonje video?

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  per cilen ke fjalen reni?

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  per cilen ke fjalen reni?
  Rita Ora

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


  KJo eshte Rita Ora.

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Po mua me keni harruar

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po mua me keni harruar
  ty joooooooooooooooo mbase rites je ti

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po mua me keni harruar
  hahahaha , o majdi ....po tema thot per FEMRAT ore
  pupupu , na merove


  mbase ne ate list duhej te ish dhe Bleona Qereti ...... por nuk e meriton !

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  PO ca beri Bleona te ishte ne ate list moj?

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  e kam fjalen qe esht e njohur ne HW ...... psh pritet nje bashkpunim me timberlake
  por nuk e meriton ne ate list.....sepse ka then nuk jam shqiptare

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E pra do presim heren tjeter mbase do jete ne toplisten numer 1

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  po edhe te jet ...shqiptaret ja hoqen vizen asaj !

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po edhe te jet ...shqiptaret ja hoqen vizen asaj !
  Kur doli heren tjeter pas kesaj qe th nuk jame shqipetare ne tv tha qe jame shqipetare dhe i pershendeti shqipetaret ne gjuhen shqipe per te ndrequr gabimin

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Kur doli heren tjeter pas kesaj qe th nuk jame shqipetare ne tv tha qe jame shqipetare dhe i pershendeti shqipetaret ne gjuhen shqipe per te ndrequr gabimin
  se dija un kte ...... ajo tani mund ta thoj 100 her jam shqiptare ..... se si ndjehej brenda ajo e konfirmoi 1 her
  gjithsesi , nuk kemi humbur ndonje kush e di se cfar ... kemi plot kengetare te tjera qe po na nderojn ....e 5 prej tyre jan ne listen e lartpermendur )))

 20. #20
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  5 prej tyre jan ne listen e lartpermendur )))
  Mos te degjoje njeri se vetem njera eshte kengetare te ajo liste

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pse Femrat Shqiptare martohen me te huaj?
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 08:54 PM
 2. Hollywood shqip !?
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 06:06 PM
 3. Eralda, imazhi i kompanive tė njohura
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-10-2009, 07:12 PM
 4. Ēfare seksi praktikojne yjet e Hollywood-it ?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 11:08 AM
 5. Te rejat nga Hollywood!
  Nga daku323 nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-02-2008, 02:54 PM