1 foto sa 1000 fjal !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 32
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Angry 1 foto sa 1000 fjal !!

  Receta Gatimi

  Nje femije Palestinez jetim vizatoi Nėnėn ne krevatin etij vetem per te fjetur prane gjirit te saj pasi ajo iu eshte vrar nga Izraelitet.
  Nderkoh qe ti i lutesh prinderive per nje Iphone....
  Ai i lutet per nje cope buk .
  Thone qe nje foto vlen sa nje mije fjale..por me thoni ..a ka fjale qe e pershkruan kete gjendjen time te mjerushme ?!

  O zot , sa tė padrejtė qė jemi!!!

  Ky fėmijė tėrheq tė ėmėn e vet ndėrsa ajo e vdekur; shpreson tė zgjohet! Mendohet se ajo vdiq nga uria e skajshme!!!
  Ku jemi o Njerėz! Ku jemi!!!


  Sado i varfer qė tė jesh jepi atijė qė ka mė pak se ti !
  ĖSHTĖ DUKE U KRYER GJENOCID MBI POPULLIN SIRIAN KĖTO DITĖ !


  Ky person eshte me te meta fizike dhe falenderon zotin ....po ti qe i ke te gjitha sa je duke e bere kete ???

  Nėse ke tė holla nė xhep dhe ke vėnė mėnjanė njė shumė tė caktuar pėr kohė tė vėshtira dije se hyn tek 8 % e pasanikėve tė botės por mos harro pjesa tjetėr po vdes urie.


  kush eshte kunder abortimit te femijeve le ta Shperndaj foton qe ta ndalojm kete dukuri negative.. !  Foto qė ma tmerroi shpirtin !  Ti ke gjithcka e unė asgjė . . . E serish je ti ai qė ankohesh mė shumė se unė.


  Ndihmoni gjithmon ata qe nuk kan sepse ndoshta do vie dita qe as ti nuk do te kesh asgje!  Ti ēfarė do...?

  Unė nuk po kėrkoj lodra as videogame.
  Nuk po kėrkoj rroba tė mira e as atlete sportive.
  Nuk po kėrkoj para e as Tv nė dhomėn time.
  Nėnė pak bukė mė duhet se mė ka marrė uria!  Fėmijė Palestinez - Terrorsit Ushtari Izraelit -paqeruajtės !

  Gezohu ashtu sic je ♥ sepse njerezit lindin ne forma te ndryshme  Njė foto mijėra fjalė.  mos ti harrojmė familjet e varfėra ne kėtė ditė gėzimi ku zemrat e tyre janė shkrumuar prej varfėris prej mėrzis ndihmoni ata qofte dhe me njė cope bukė  Cili prind, nuk do tė piqej nė furrėn mė tė nxehtė pėr jetėn e fėmiėve tė vet?
  Ja edhe ky i mjerė ashtu duket i piqet Shpirti e e Zemra!!!!!


  Pasojat e bombes atomike te hedhur 67 vjet me parė nga shteti mė demokratik Radioaktiviteti edhe sot e kėsaj dite ndikon qė fėmijėt tė lindin kėsisoj.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ...pa fjale

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  eh mos me pyet
  se akoma e kam nje dridhje ne trup

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Keto foto nuk jane sa nje mije fjale keto foto te lene pa fjale jemi ne 2012 dhe ka me mira njerez qe vdesin nga uria.

  keto jane padrejtesite e botes disa vdesin per buke e uje kurse disa te tjere blejne avion personal

 5. #5
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Pa Koment

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Epic!


 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  me mire mos ta kisha shikuar kete teme :S

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  nuk po i shikoj dot

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  realitet i hidhur....

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  me iken fjalet fare

 13. #13
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin


  o Zot ..... si ma beri zemra kur pash kte

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  NUK MATET ME FJALE!! 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 18. #18
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga trahana Lexo postimin
  hahhahahaahahhaahhahahahahaahahahahahahahahahahhaa hahahahahahahahaha

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ...ka 6 vjet qe fle mbi varrin e te zotit...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Dy fjal zemre...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-08-2012, 09:03 PM
 2. 1000 Photoshop Tips and Tricks
  Nga Erdi nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2011, 02:16 PM