Cdo gje per ty..,


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Cdo gje per ty..,

  Receta Gatimi

  Sikur gjithe akujt e gjithe kesaj bote te me rrethojne
  dhe trupin tim te nxehte ta ngrijne
  do ta lejoj kete gje,

  sikur dielli te afrohej afer meje
  dhe me nxehtesine e tij te me digjte
  do ta lija ta bente kete gje,

  sikur gjithe toka te me mbulonte te mua
  dhe te behesh varri im
  perseri do ta pranoja ....

  sikur gjithe uji ne kete ruzull te kalonte siper trupit tim
  dhe te merte komplet gjakun e trupit tim
  do ta lejoja,

  sikur era e kesaj bote te futesh ne trupin tim
  dhe te merte zemren time
  do ta lija ta merte,

  sikur erresira qe pushton kete toke te me pushtonte
  dhe te me zhdukte brenda saj
  do ta lejoja ta bente,

  sepse duke ditur qe keto jane gjerat qe te rrethojne ty perdite, cdo sekonde te saj,
  dhe kudo qe te shkosh, dhe cfare do qe te besh
  une do jem prane teje....

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  weee sa e bukur landi pergezime per poezin.

 3. #3
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hey thnx.......erinaa

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Komplimenta landi . Fantastike .
  Kshu ne teori ... te grini ju me llafe

 5. #5
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hahahahaa ,,,,ah sikur te me njihje ,,,,,asgje sdo te dukej teoria hahahaaa

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e thash ne pergjithesi ne fakt
  dhe ne pergjithesi ajo qe thash esht sh e vertet .....mos ta mohoj njeri

 7. #7
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  aha ok terhiqem ,,,,,, ashtu eshte ne fakt

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Shume e bukur!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi