Per miken time "labja"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Per miken time "labja"

  Receta Gatimi

  Nese era e fatit petale te solli ,
  nese diellit ndricuar rreze i more
  nese ylberi fytyren ta ngjyrosi ngadale
  trendafil,arome djeg e ngazellen....

  Nese me shiun kercen ballon me te bukur
  nese me henen fle neteve pa gjume
  nese qielli te fali meteor
  krijese hyjnore ,globin mban ne dore....

  Nese enderr je ,ne endrra perrallore
  nese fatet sti dhane ,ti vete i percolle
  nese shkund memorje te harruara ne ore
  je ti vetem ti ,krijese dashurore.....

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Urime labe, urime dhe shkrimtarit

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  ouuuuu ............ncncncnc

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  Nese era e fatit petale te solli ,
  nese diellit ndricuar rreze i more
  nese ylberi fytyren ta ngjyrosi ngadale
  trendafil,arome djeg e ngazellen....

  Nese me shiun kercen ballon me te bukur
  nese me henen fle neteve pa gjume
  nese qielli te fali meteor
  krijese hyjnore ,globin mban ne dore....

  Nese enderr je ,ne endrra perrallore
  nese fatet sti dhane ,ti vete i percolle
  nese shkund memorje te harruara ne ore
  je ti vetem ti ,krijese dashurore.....
  sa e buku!!! ... te falenderoj shum krushko

  qenke talent ti !!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  urime labe, urime edhe landit, shum shkrim i bukur

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  urime labe, urime edhe landit, shum shkrim i bukur
  po mua pse me uroni hahaha ))))))))))
  me kish premtuar njeher qe do me bente 1 poezi ... po se mendova kaq te bukur hahaha

 7. #7
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ej faleminderit !!!! (krushke hahahahahaaaaa )

  nese e citova per ''''miken time "labja" ''' ,e kam thene jo vetem per veten time ,por per te gjithe ata qe e konsiderojne laben si mike te tyren,e qe besoj i ka te shumte ne kete forum,,,e nese ndonjeri e ndjen mund edhe ti shkruaj dicka ne kete teme......

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e kam 1 tem me emrin tim ne fakt .....
  gjithsesi flm per te disajten her ;p ... : )))

 9. #9
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  epo te hapur ne menyre te tille jo ....apo jo ??? hahahahaaaaaa

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  jo hahahaha ....por secila ka vlerat e veta : ))
  dhe un di te bej poezi
  por kur lexoj kto te tuat ...... te mia jannnnn

 11. #11
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  po mire mo si nuk e pashe nje tenden ,sa do kisha deshire .......jo per gje por kur lexoj cdo lloj poezie me fusin ne boten e tyre dhe nuk i vleresoj absolut vargjet apo rrjeshtimin ,thjesht kap boten e tyre......ti po tregohesh modeste me duket ......

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po dihet ajo qe rendesia qendron tek kuptimi i vargjeve .... por lezetin ama , ua u jep edhe formimi i kti te fundit

  e ke nje vjersh ktu http://www.lirenti.com/threads/1144-...tat-%29/page50

 13. #13
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hahahahahaaaaaa great !!!!! te betohem qe me pelqen tema pavaresisht stilit ...bravo ..bravo ....bravo

  nejse une nuk do ta mbyll vec me nje poezi do te krijoj edhe te tjera ne kete teme por ne kooperim eeee pastaj i korrektojme ....

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  eee mos ja fut kot hahahaha

  do te te bej dhe un ... po te kaloj cik koh , se duket sikur te ktheva borxhin hahahaha : ))))

 15. #15
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ok mire hahhahaaa vec mos harro dua ta besh sipas stilit tat se shtu do me pelqente shume .....

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  sdal nga vetja ime un jo ...... ( po dhe te dua un , se bej dot ndryshe hahaha .... )

 17. #17
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hahahahahaahahahahaa ue po qesh me veten tani ne mes te nates hahahahahhaa

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ............

 19. #19
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  NJe pershendetje per ish super miken time Laben, (them ish sepse tani se kame me )

  me kete kengen http://www.youtube.com/watch?v=CD0A0aywNa8

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  NJe pershendetje per ish super miken time Laben, (them ish sepse tani se kame me )

  me kete kengen http://www.youtube.com/watch?v=CD0A0aywNa8
  kur kemi qen shok un dhe ti ndonjeher ....
  olsi , sa her te kam then mos hajd i dehur ne forum ! sa her ??

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 01:00 AM
 2. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 3. Si Te Krijoni Nje "ICE" TEXT EFFECT"
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:12 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM