Vajza e dehur kafshon qenin pas nje grindjeje me mamane !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Vajza e dehur kafshon qenin pas nje grindjeje me mamane !!

  Receta Gatimi  Analise J.Garner , nje vajze nentembedhjete vjecare u mjekua pas nje kafshimi te lehte nga qeni i saj dhe me pas u denoncua per konsum alkooli ne moshen e ndaluar dhe per dhune ne familje. Vajza ishte kthyer vone ne shtepi dhe mamaja e kishte qortuar. Ajo e nevrikosur pa te arsyeshme te kafshonte qenin e saj, nje bulldog shtepie rreth 40 kg, qe iu pergjigj duke e kafshuar lehte. Per te qetesuar vajzen ne kete sherr duhej patjeter nderhyrja e policise.


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me fal po e ka kafshuar kjo qenin apo qeni ate ? LOL!

  Se ne titull thot "kafshon qenin" ndersa permbajtja thot qeni e ka kafshuar ate

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e ka kafshuar KJO qenin .....

  nqs ka ndonje njeri , qeni i te cilit nuk e kryen mir detyren e vet ... le te marr kte vajzen

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, po aty thot qe qeni e ka kafshuar ate ?

  Haha, i ka fajet google translate (jo per ty, por per ata qe e kane perkthyer lajmin)

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po mir ore .... google translate e di qe lirentsat jan te zgjuar ... i kapin vet gjerat

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un 1 dyshim e kam; ka qene qeni i dehur ne ato momente apo vajza ?

  LOL

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e erti
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te ndalohet alkoli si per njerzit ashtu edhe per kafshet me mir do ishte

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  nje vajze nentembedhjete vjecare u mjekua pas nje kafshimi te lehte nga qeni i saj?

  Vajza e dehur kafshon qenin ?

  Labe call Majdit .........te te beje nje perputhje mes temes dhe brendise se saj,hahahahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mbyll mamanė nė makinė pėr tė ndjekur koncertin
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 10:47 PM
 2. Gruaja e dehur niset ta marrė burrin e dehur
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-12-2009, 08:40 PM
 3. Ia kafshon gishtin floktares pėr shkak tė frizurės
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 02:52 PM
 4. Ia kafshon gjuhėn tė dashurit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 09:27 PM
 5. Luani kafshon njeriun (Video shokuese)
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 11:04 PM