Buzeqeshjet Sekrete te Skype


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Wink Buzeqeshjet Sekrete te Skype

  Receta Gatimi

  Nese jeni nje perdorues i rregullt i Skype, mendoj se keto buzeqeshje (smiles) sekrete do ju argetojn!



  Nese keni te tjera, ndajini ato me anetaret e forumit!

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  E perdor skype, por vetem per te folur s'nuk chat fare

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mbase do te bjere dhe rasti te dergosh ndonje ikon

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe un si Arjoli

  Faleminderit per kto!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Free Video Call Recorder for Skype - Rregjistro bisedat ne Skype
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 08:57 PM
 2. 4 Sekrete per nje vere te “nxehte” ...
  Nga erinda nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 09:17 PM
 3. Influenca sekrete e Chrome OS
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-12-2010, 12:58 PM
 4. Loja sekrete nė YouTube!
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:47 AM
 5. Sekrete te Internetit!
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 17-05-2009, 11:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė