Si ti kthej (gjeje)fotot e humbura (fshira)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e laburist
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si ti kthej (gjeje)fotot e humbura (fshira)

  Receta Gatimi

  Te nderuar,
  Bera nje folder me emer i kopjova fotot nga aparati ne kompjuter,per ca koh i shikova dhe pas disa castesh e fika kompjuterin. Kurse pas disa oresh me duheshin ato foto e smundem ta gjej folderin e njejt.Me ndihmoni ju lutem si ta gjej ose ti rikthej ato foto sepse jan shum shum me rendesi.

  Faleminderit

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ose mund te besh Download kete EasyRecovery DataRecovery 6.10.06 eshte shume i mir per kete pune :

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Larg cdo gjeje...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 01:40 PM
 2. Si mund te rikthej fotot e fshira
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-09-2010, 01:01 PM
 3. Mirė se ju gjejė
  Nga Shaban Cakolli nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-09-2010, 10:33 AM
 4. Me ndihmoni Si ti kthej fotot e fshira
  Nga gjendar nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 11:48 PM
 5. Si ti kthejmė filet e humbura
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-11-2009, 06:37 PM