Rezultati i sondazhit: Per nje marrdhenje serioze do te zgjidhnit

Votuesit
20. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • vajzat shqiptare

  10 50.00%
 • vajzat e huaja

  0 0%
 • djale shqiptar

  10 50.00%
 • djale i huaj

  0 0%

Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 33
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Receta Gatimi

  Si mendoni, me ke mund te kaloni te lumtur me nje vajze/djale te huaj apo shqiptar

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Ah, qenka teme vetem per ēunat kjo ....pse nuk e thu ti qe tek titulli mos lodhemi te vijme deri ketu ...???? *

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  patriot vajzat shqiptare

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  po se ato i beni si te doni ju, se ato te huajat ja u bejne 8 me 2

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Shoku do ndonje Moldave!

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  mos e beni temen kot.

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  [b]shkrim jashte teme -fshire nga moderatorja

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  jepni arsyetime dhe bej car te duash pastaj (por ta dish qe jam moderatore ketu dhe ta fshi )

 9. #9

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Un votoj vajzat Shqiptare po te ishte Jugosllave do ma prishte mendjen

 10. #10
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  mire e thua mima kjo teme qenka vetem per djemte,,,kot u lodha deri ketu

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Ma gjeni ndonje Ruse mer amon!

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Me Vanen!

 13. #13

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Une jam femer por me te gjthe meshkujt beqare qe kam biseduar preferojne femrat shqiptare per nje lidhje serioze ose per martese....arsyeja eshte qe jemi me te dhena ne shpi nefamilje....punet e shtepise...etj etj...te pakten keto me kane thene ..

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  TEMA U MODIFIKUA JU LUTEM JEPNI MENDIMET TUAJA TE PERGJITHSHME, CDO SHKRIM JASHTE TEME DO TE FSHIHET

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Me ema_d!

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Me ty daku.

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  une preferoj te lidhem me nje djale shqiptar por zemres nuk i dihet mund te zgjedhe ndoshta edhe ndonji te huaj. ne fund te fundit jetojme jashte shqiperise dhe jemi pothuajse gjithe diten ne kontakt me te huajt. nese nje djale me origjine sllave do te me propozonte te lidhja nje mardhenie serioze me te do te pranoja menjehere ( i terheq gjaku ēfare te bej une )

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Une katragjyshi Sllav e kam pas!


 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

  Pusho ore ti se te mbyta.

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  djemt shqiptar normale

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. A jeni te Lumtur?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 09-08-2013, 11:34 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 08:07 PM
 3. Beqare... por e lumtur
  Nga dDiana nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 05:35 PM
 4. Pėr martesė tė lumtur
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 12:02 PM
 5. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 03:03 PM