Anetari me i mire i muajit Prill 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Anetari me i mire i muajit Prill 2012

  Receta Gatimi

  Vazhdon maratona pėr Anėtarin mė tė mirė si ēdo muaj!!! Ja ku kemi me fituesin pėr Prill 2012!


  Anėtari fitues pėr Muajin Prill 2012 ėshtė Erinda! Urime anėtares!
  Sė shpejti nė profilin e anėtares do tė bashkangjitet simboli fitues. Nėse dhe ju doni tė keni kėtė simbol nė profilin tuaj, lexoni ēfarė duhet tė keni parasysh pėr tė fituar Anėtarin mė tė mirė tė Muajt!


  Mirė u dėgjofshim nė muajin tjetėr!
  Argėtim tė kėndshėm!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Urime Erinda .....
  Ta gezosh graden e re : )))))))

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Urime Erinda

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime erinda

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime urime mese e merituar

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e erti
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime dhe suksese ne boten reale

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime urime Erinda

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Urime ^^
  Me ca do na qerasesh ?

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Pune me mik kjo

  Urime , dhe inshallah na le radhe muajn tjeter lol (me kismet )

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Pune me mik kjo

  Urime , dhe inshallah na le radhe muajn tjeter lol (me kismet )
  cou' ne demostrata edhe ti

  LOL!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Urime Erinda

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Urime Erinda

  per mendimin tim e meritonte Labja

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Faleminderit te gjitheve,per urimet tuaja!....

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  me vjen mire ,qe te pakten ne nje forum ,ka vlere meritokracia ....

  e meriton pa diskutim....!!!!!

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  me vjen mire ,qe te pakten ne nje forum ,ka vlere meritokracia ....

  e meriton pa diskutim....!!!!!
  Faleminderit Landi,

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...urime ...erinda....

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ...urime ...erinda....
  Faleminderit Stjuart!....

 18. #18
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime urime!

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bravo ! ...

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Flm Al Capone dhe Majdi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Anetari me i mire i muajit Mars 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 03-08-2012, 09:36 PM
 2. Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 02:16 PM
 3. Anetari me i mire i Muajit...
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 09:52 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 07:50 AM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 07:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė