Per nipin tim ♥


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Per nipin tim ♥

  Receta Gatimi

  544856_286842431397706_241660529249230_640089_1804901261_n.jpg
  Fllad i liris do te te pergdhel
  Era e leht do te te ledhatoj
  Aroma e trendafilave te Kosoves
  Djepin do ta mbuloj.

  Era e leht e ditve pranverore
  djepin do te ta perkund
  RREZET E ARTA DIELLI
  Mbi Ty do ti shkund

  Kosova emrin do te ta fal Ty
  Do tu ngjash stergjysherve Ti
  Do ti ruash tradita Kosovare
  Nuk je gjithkushi kur ti je Shqiptari

  Ket vjerrsh e kam shkruar per nipin tim se lindi sot 6 vite..dhe si dhurat ja kam len per 1 muja afer krevatit ti..
  Ta gezosh ditlindjen e 6 ARI e shum suksese ne jet te done shummmm halla♥

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  U beft edhe 100 Vjeē
  Zoti e ruajt ♥

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Edhe 100 , fiksim i kam femijet e vegjel i kafshoj ne faqe deri sa te qajne

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Gezuar ditlindjen nipushi vogel . : ))
  u beft plak me mjekerr !!


 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Erinaa nipi te behet edhe 1oo vjece dhe te rritet i lumtur me familjen e vet

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  100 vjec tu befte nipi Erina

 7. #7
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  U befte 100000000 vjec
  Un kam 1 vit pa pare nipat e mij

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me jete te gjate nipi! Urime per ditelindjen!


 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Urime nipit zemer u befte edhe 100 vjec!

  Jane krijesa me e bukur qe zoti ka krijuar,te gjithe femijeve zoti ju dhente jete dhe shendet....

  me qe edhe une e kam nje nip 2 vjec ,qe e dua shuuuume,i uroj shendet....e te rritet prane prinderve te tij,me lumturi dhe dashurine e kesaj bote!.....

  qe ja hengsha ato dorckat e vogla,sa i mire qe eshte

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ju faliminderit te gjithve per urimin... nje kissss nga nipi e keni te gjith.

 11. #11
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Ju faliminderit te gjithve per urimin... nje kissss nga nipi e keni te gjith.
  Edhe ti puthe nga ana ime

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Flm shum olsi ...eshte embelsir quditem sa i vogel po mendjen e te rriturit ka me nje fjal kupton.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjyshja dashurohet me nipin e saj.
  Nga 3r1k0 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 03:29 PM
 2. Gjyshi vret nipin me sėpatė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-10-2009, 07:23 PM