Arti ne torta !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Arti ne torta !!

  Receta Gatimi

  Figura te ndryshme te bera prej torte . Jan aq te arrira saqe esht e veshtir ta besosh se jan prej torte !!


  Burimi : Lirenti.com

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un nuk shikoj asgje ketu perveq kubik te vogel?

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  caaaaa
  mos me thuaj qe nuk jan hedhur

  nuk e shikon kshu temen ti ?
  Capturedfs.PNG

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tani po0 ne fillim vetem te fundit..

  mir duken

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ehh shyqyr

  ky http://images.lirenti.com/ ndonjeher ka probleme ... se marr vesh pse

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po ajo me liber nuk duket fare si torte, me mikroskop se eshte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fruta & Embėlsira: Torta Meringe - Meringue
  Nga Receta Gatimi nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 05:45 PM
 2. Fruta & Embėlsira: Torta Kosova - Embelsire e lehte
  Nga Receta Gatimi nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 05:33 PM
 3. Torta nė formė tė zemrės sė njeriut!
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 09:51 PM
 4. Arti i lapsave
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 03:54 PM
 5. Torta mė e madhe me djathė nė botė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 19-03-2009, 01:15 PM