Receta Gatimi

Twitter, zbulohen mijėra fjalėkalime


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Cool Twitter, zbulohen mijėra fjalėkalime


  Informacionet e tė paktėn 35 mijė pėrdoruesve tė Twitter ja dhunuar pasi fjalėkalimet e tyre janė publikuar nė njė faqe interneti.

  Rrjeti social ka nisur hetimin pėr tė kuptuar se si emrat dhe fjalėkalimet e mijėra personave janė publikuar nė Pastebin.

  “Po studiojmė situatėn dhe kemi lajmėruar tė gjithė pėrdoruesit tė cilėt mendojmė se janė nė rrezik qė tė ndryshojnė fjalėkalimin”, shpjegohet nė njė komunikatė tė lėshuar nga rrjeti shoqėror me bazė nė San Francisko.

  Twitter ėshtė njė rrjet shoqėror me anė tė tė cilit mund tė publikosh tekste dhe tė lexosh tekstet e tė tjerėve deri nė 140 karaktere.

  Twitter ėshtė njė nga 10 faqet mė tė vizituara nė internet.

  Burimi:

  TOP CHANNEL

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  beni search te shikoni a jeni ne list


  55,000 acc
  http://pastebin.com/jv4LBjPX
  http://pastebin.com/Kc9ng18h
  http://pastebin.com/vCMndK2L
  http://pastebin.com/JdQkuYwG
  http://pastebin.com/fw43srjY


  lista ka dhe user shqiptar
  thjesh shtoni listen e mailave ne fb dhe do dalin me emer & mbiemer ;p

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Marshalla lista

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  pse sme ngjit fare ky twitteri mua

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mijėra protestues kunder ACTA ne rruge
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 03:31 PM
 2. Twitter dėshiron tė dijė arsyen e moskalimit nė New Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 07:22 PM
 3. Google thotė se automjetet e saja kanė grabitur edhe fjalėkalime
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-10-2010, 10:04 PM
 4. Permbytet Shkodra, mijera hektare nen uje
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 08:19 PM
 5. Vidhen mijėra llogari tė pėrdoruesve tė Hotmail
  Nga aurel nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 08:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė