Njė kafshė pas politikanėve? Ja fotot e ngjashmėrive !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Djallėzore Njė kafshė pas politikanėve? Ja fotot e ngjashmėrive !!

  Receta Gatimi

  Ngjashmeri ne gjestikulacionin e fytyres, por edhe nje ngjashmeri ne te pare ka gjetur tabloidi “Daily Mail” per politikane te njohur, qe nga kryeministri britanik, ish kryeministri e deri te presidenti i sapozgjedhur rus, Vladimir Putin.
  Shikoni fotot krahasuese dhe mberrini vete ne nje perfundim:
 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha, bukur i paskan krahasuar ngjajne shum

  po kto politikanet tona (gjinia femerore ) A thua ngjajne kaq mire

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahaha te forta keto

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto shume te lezetshme me kafshe
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 17-01-2014, 11:23 AM
 2. A keni kafshė shtėpiake?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 06-06-2013, 08:20 PM
 3. Fotografi Bardhe e Zi me kafshe te Egra
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-04-2012, 09:12 PM
 4. Arsyet pse duhet ta mbani nje kafshe shtepiake!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 06:15 PM
 5. Sa kafshe arrini te gjeni?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 10:28 PM