Receta Gatimi

Familja me gjashtė breza


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Familja me gjashtė breza

  Njė familje nė Virginia tė Shteteve tė Bashkuara ka ende gjashtė breza bijash qė jetojnė.
  Mė e madhja e familjes, Molly Wood, ka lindur nė vitin 1901 dhe sapo festoi ditėlindjen e 111-tė. Mė e vogla, Braylin Marie Higgins, ėshtė vetėm shtatė javėshe.

  Mbesa e “nėnėmadhes”, 70-vjeēarja Bette Goodson thotė se 111-vjeēarja ka punuar shumė gjatė gjithė jetės dhe tė njėjtėn disiplinė pune e ka trashėguar edhe te brezat pasardhės 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ahu me mir kam qef te vdes se te jetoj aqe gjat e te behem plak

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  sa rast i rrall !!! .... 6 brezaa
  me ca ushqehen kta njere qe rrojn aq shum ?!?!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sa rast i rrall !!! .... 6 brezaa
  me ca ushqehen kta njere qe rrojn aq shum ?!?!
  Me Boca Plini hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Familja e flokeve te gjate !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 09:29 PM
 2. Familja
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:21 AM
 3. Familja Beckam, do tė shtohet mė njė vajzė!
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 01:30 PM
 4. Familja e Adelines nderron vendbanim
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 03:39 AM
 5. Familja blen tank
  Nga Coca-Cola nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2008, 02:20 PM