Pyetje per albumet ...!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Pyetje per albumet ...!!

  Receta Gatimi

  Pse nuk del nje album qe un kam hapur , sic dalin albumet e antareve te tjere ?
  Kam hap dhe para ca kohesh nje tj .... por ndodhi e njejta gje dhe e fshiva

  pervec ksaj ... si mund ta bej qe te shikohet vetem nga ata qe kam miq ne forum... ?

  FLM!!

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Faqes i duhet pak kohe per perpunimin e disa informacioneve dhe qe te kene efekte ne shfaqjen neper hapesira te ndryshme.


  Publik - Fotografite do te shikohen nga te gjithe vizitoret e identifikuar ne faqe.

  Private - Fotografite do te shikohen nga vetem nga miqte dhe moderatoret e forumit.

  Per momentin, nuk eshte e mundur te jene fotografite vetem private.

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Faqes i duhet pak kohe per perpunimin e disa informacioneve dhe qe te kene efekte ne shfaqjen neper hapesira te ndryshme.
  si dashka qejfi albumit tim te dali  nejse , ska problem ....flm

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Tek Fshehtesia e Profilit ne Panelin e Anetarit, mund te percaktoni kush te shikoje Albumet dhe kush jo!

  Gjithe te mirat!
  A

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM
 2. Pyetje per MSN
  Nga Loni10 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 05:54 PM