Receta Gatimi

Vdes nė fushė futbollisti i Livornos


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Vdes nė fushė futbollisti i Livornos

  Mesfushori i Livornos, Piermario Morosini, ka pėsuar njė atak kardiak dhe ka vedkur gjatė ndeshjes sė ekipit tė tij ndaj Pescaras nė kuadėr tė Serie B nė stadiumin Stadio Adriatico.
  25 vjeēari u rrėzua nė fushė nė minutėn e 33-tė dhe stafi mjekėsor menjėherė ndėrhyri pėr t’i bėrė masazh kardiak tashmė tė ndjerit.

  Ndeshja ėshtė ndėrprerė dhe Morosini u largua nga stadiumi me ambulancė nė gjendje tė komas, para se tė ndėrronte jetė.

  Besohet se vdekjen e Morosinit mund ta ketė shkaktuar njė vonesė e dėrgimit tė tij nė spital, si shkak i ngarkesės nė komunikacion, njė lajm i pakonfirmuar ky ende nga mediat italiane


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  U prefsh ne paqe Morosini!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Dhe te mendosh qe dicka te tille e kam perjetuar

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Dhe te mendosh qe dicka te tille e kam perjetuar
  cfar thua dhe ti ke pesu atak jooooooooooooooooo

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kohen e fundit me vjen shum keq se kan vdekur shum lojtar te mir .

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  cfar thua dhe ti ke pesu atak jooooooooooooooooo
  nuk kam probleme te tilla une, para 4 vitesh luanim kundra disa shoke romun dhe italian, dhe njerit prej tyre i ra atak ne zemer dhe vdiq brenda shume pak kohe, iku pa pritur ambulancen iku pa pyetur asnje, iku se dikush e kerkonte

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  nuk kam probleme te tilla une, para 4 vitesh luanim kundra disa shoke romun dhe italian, dhe njerit prej tyre i ra atak ne zemer dhe vdiq brenda shume pak kohe, iku pa pritur ambulancen iku pa pyetur asnje, iku se dikush e kerkonte
  e pra shyqyr se ti nuk ke nje prob.. till e per shokin me vjen keq .

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Ngushellime familjes , gjenah ...ne paqe u prifte

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Gjynah i shkreti,cfare fati

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rishfaqen Crop Circles - Rrathet ne Fushe
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-07-2012, 04:59 PM
 2. Tragjedi ne Brazil, vdes ne fushe "Pele" i ri
  Nga Erinaa nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-07-2012, 12:37 PM
 3. Shtatorja e Bushit nė Fushė Krujė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2009, 10:14 PM
 4. Lakuriq ne fushe - Sport
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 08:15 PM
 5. Futbollisti me i mirė Shqiptar ?
  Nga Negativ nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-01-2009, 08:45 PM