Firefox Metro per Windows 8 [Video]


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Video Firefox Metro per Windows 8 [Video]

  Receta Gatimi

  Mozilla ka publikuar nje video ku shihet shfletuesi Firefox ne versionin Metro per Windows 8. Per me shum shikojeni videon


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po me pelqen

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume e thjeshte dhe e bukur! Shpresojm gjithashtu dhe i shpejt

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mozilla leshon Facebook Messenger per Firefox (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2012, 01:13 AM
 2. Se shpejti Google Chrome per Windows 8 Metro
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:26 PM
 3. Hack per Firefox: Si te aktivizojme Thumbnail Preview ne Windows 7
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-05-2010, 02:55 PM
 4. Firefox 3.7 me veshje Mockups per Windows
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-07-2009, 09:53 PM
 5. Instalo Windows Media Player plugin per Firefox
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2008, 05:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė